Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362437
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy da drugą szansę byłemu partnerowi?

Joanna Koroniewska, czyli Małgosia Chodakowska z "M jak miłość", choć niedawno rozstała się z ojcem swojej córeczki, wciąż może liczyć na jego pomoc w opiece nad Janinką. Były partner aktorki, Maciej Dowbor, podobno zrozumiał, że popełnił wielki błąd odchodząc od niej i poważnie myśli o powrocie na łono rodziny. Czy jest szansa, że Joasia mu wybaczy?

Joanna KoroniewskaMaciej Dowbor, mimo że nie mieszkają już razem i nie prowadzą  wspólnego życia, wciąż pozostają w kontakcie. Dla dobra córki postanowili spotykać się tak często, jak to możliwe, by Janinka nie odczuła w żaden sposób braku któregokolwiek z rodziców. Ostatnio paparazzim coraz częściej udaje się zrobić zdjęcia Joasi i Maćka, gdy razem z córeczką spacerują po parku czy we troje robią zakupy.

Reklama

Podobno Maciej Dowbor, który po odejściu od Joanny związał się z tajemniczą panią adwokat z Krakowa, bardzo szybko zrozumiał, że nie potrafi żyć z dala od Janinki i jej mamy. Ponoć robi wszystko, by odzyskać zaufanie Asi i marzy, aby wybaczyła mu lekkomyślne porzucenie rodziny i pozwoliła wrócić do domu.

Joanna Koroniewska póki co nie zastanawia się nad tym, czy dać Maćkowi drugą szansę. Skupia się na swojej karierze zawodowej. Odniosła wielki sukces jako współgospodyni show "Kocham Cię Polsko!", gra w "M jak miłość" , przygotowuje się do roli w filmie "Powrót do Legolandu".

Postanowiła jednak, że nie będzie utrudniać byłemu partnerowi kontaktów z córką i pozwoli mu na widywanie Janinki zawsze, gdy będzie tego chciał. Najczęściej także uczestniczy w tych spotkaniach. Widzi, że Maćkowi bardzo zależy na córce. Wie, że Janinka także nie widzi świata poza tatą. Nie chce też wymazywać z pamięci pięknych chwil, które przeżyła u boku Maćka.

Niewykluczone, że w końcu, gdy emocje związane z rozstaniem nieco osłabną, Joanna znów spojrzy na ojca swojej córeczki łaskawym okiem...


Dowiedz się więcej na temat: Maciej Dowbor | seriale | M jak miłość | Joanna Koroniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje