M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 346497
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Cztery gwiazdy w Teatrze Na Woli

Co to jest miłość? Jak zdefiniować to uczucie? Po czym poznać, że jest obecne w naszych sercach? Cztery gwiazdy szukają odpowiedzi na te pytania w najnowszej sztuce w Teatrze Na Woli. Premiera "Iluzji" Iwana Wyrypajewa już 9 września.

"Iluzje", na które od najbliższego piątku zaprasza stołeczny Teatr Na Woli, to historia dwóch małżeństw, komedia o tym, jak bardzo nasze wyobrażenia o życiu i uczuciach mijają się z rzeczywistością. Rozmowy o miłości, o życiu i o złudzeniach prowadzą na scenie cztery osoby.

Reklama

Reżyserka Agnieszka Glińska zaprosiła do swojej nowej sztuki aktorki i aktorów, którzy - choć znani z seriali - są przede wszystkim gwiazdami polskiego teatru.

W "Iluzjach" podziwiać możemy aktorski kunszt Dominiki Ostałowskiej, czyli Marty Wojciechowskiej z "M jak miłość", Doroty Landowskiej, czyli Olgi Bachledy z "Ratowników", Krzysztofa Stroińskiego, czyli niezapomnianego Leszka Góreckiego z kultowego serialu "Daleko od szosy", i Łukasza Lewandowskiego, czyli kościelnego Piotra Derlackiego z "Ojca Mateusza".

- "Iluzje" zmuszają do wysiłku myślowego i stawiania sobie pytań o własne życie i własne iluzje, które tworzymy na jego temat - mówi Dorota Landowska.

- To spektakl, który ma szanse w widzach pootwierać różne drzwi i czyhające w zakamarkach demony, pytania, lęki lub strach - dodaje Łukasz Lewandowski.

W czwartek odbędzie się w Teatrze Na Woli próba generalna spektaklu z udziałem publiczności, dzień później "Iluzje" będą miały oficjalną premierę.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z wtorkowej próby najnowszej sztuki Iwana Wyrypajewa.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje