M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392373
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Część aktorów nie wróci w nowych odcinkach "M jak miłość". Znamy nazwiska

Prace nad nowymi odcinkami serialu “M jak miłość” już trwają! Nowy sezon lubianego przez Polaków serialu przyniesie wiele zmian. Tych aktorów już w nim nie zobaczymy.

"M jak miłość": Zmiany w obsadzie

Serial "M jak miłość" emitowany jest nieprzerwanie od 2000 roku. Od tamtego czasu bohaterowie wielokrotnie się zmieniali lub porzucali role na stałe. Jedną z najdłużej pracujących przy produkcji gwiazd jest Teresa Lipowska. 

Nowy sezon serialu, który emitowany będzie po wakacjach, będzie wiązał się z pewnymi nowościami. Zabraknie w nim kilku postaci. 

"M jak miłość": Kogo zabraknie w nowych odcinkach?

W kolejnym sezonie "M jak miłość" nie zobaczymy już kilku bohaterów. 

Reklama

Na ekranie zabranie Patrycji (Alżbeta Leńska), Łukasza (Jakub Józefowicz) i ich syna Jana (Aleksander Cacko); wątek zostanie zakończony z powodu wyjazdu serialowej rodziny do Włoch, gdzie Łukasz rozpocznie nową pracę jako rehabilitant w klubie piłkarskim. 

Nie zobaczymy już także Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth), wspólniczki Artura i Marysi. Kalinowska sprzedała udziały w wiejskim ośrodku zdrowia i na dobre wyjechała z Grabiny. 

W nowej odsłonie serialu nie zobaczymy także Uli (Iga Krefft), która po odebraniu mężowi córki Kaliny opuściła Polskę. 

Za granicę wyruszy także syn Magdy (Anna Mucha), Maciek (Franciszek Przanowski), który rozpocznie edukację w Londynie. Do Wielkiej Brytanii wyruszy jeszcze Basia (Gabriela Raczyńska), przez co historia jej i partnera Jana (Stanisław Dusza) nie będzie kontynuowana. 

Nadchodzące odcinki będą też bez Oli (Justyna Karłowska), która po wznieceniu pożaru w domu byłego partnera, Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski), trafiła do szpitala pod stałą opiekę psychiatrów.  

Po wakacjach zabraknie także sąsiadów Mostowiaków, Mai (Ewa Tucholska) i Daniela (Paweł Prokopczuk), ponieważ wyjechali na Mazury. 

Zobacz też: Adriana Kalska wróci w nowych odcinkach "M jak miłość"? Już jest na planie!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Anna Kerth | Bartłomiej Nowosielski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy