Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363725
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czekają ich złe chwile

Za błędy zawsze trzeba płacić. Czasem nawet wtedy, gdy się ich nie popełniło. W najbliższych odcinkach "M jak miłość" będzie bardzo dramatycznie.

Reklama

Losy serialowych bohaterów do złudzenia przypominają prawdziwe życie. Niektórym wszystko się udaje, a inni wciąż mają pod górkę. Do grona tych ostatnich na pewno należy Irek Podleśny (Maciej Jachowski), a ostatnio również Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski). W najbliższych odcinkach "M jak miłość" panów czekają naprawdę poważne kłopoty.

Odpowie nie za swoje winy?

Irek zostanie aresztowany. Podleśny, który kiedyś miał powiązania ze światem przestępczym, od dłuższego czasu wiódł życie praworządnego obywatela. Nic więc nie wskazywało na to, że znów może trafić za kratki. Niestety dogoniła go przeszłość. Chłopak został aresztowany pod zarzutem podrabiania faktur i prania brudnych pieniędzy! W pomoc przyjacielowi zaangażowała się Mirka (Andżelika Piechowiak), która w areszcie usłyszy całą jego historię. Irek, mimo że jest niewinny, postanowił przyznać się do popełnienia przestępstwa, ponieważ chce chronić swojego ojca!

Intrygantka znów w akcji

Z zupełnie innymi problemami będzie musiał się zmierzyć Marek Mostowiak, który wciąż nie może się pogodzić ze śmiercią żony (Małgorzata Kożuchowska). Zrozpaczony próbuje utopić swoje smutki w alkoholu. Sytuację postanowi wykorzystać jego była kochanka - Grażyna (Bożena Stachura). Kobieta chce za wszelką cenę odzyskać Marka, dlatego kompletnie pijanego zabiera prosto z pubu do siebie do domu. I choć do niczego między nimi nie dojdzie, to Raczyńska wyda się zadowolona z zaistniałej sytuacji. Co tym razem knuje piękna intrygantka i czy nadal zależy jej na Mostowiaku, czy tylko chce się na nim odegrać?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje