Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362430
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Cud w Grabinie! Tomek wstanie z wózka!

​Tomek (Andrzej Młynarczyk) stanie na własnych nogach! Zmobilizuje wszystkie siły, by uratować życie swojemu synkowi Wojtusiowi (Franek Korzeniewski). Poznaj szczegóły!


Reklama

Przypomnijmy, że po wypadku Chodakowski postanowił odizolować się od świata. Nie wierzył, że  jeszcze kiedykolwiek będzie mógł chodzić. Między nim a jego żoną Małgosią (Joanna Koroniewska) pojawił się mur. Nie potrafią się porozumieć. Na dodatek Tomek uzależnił się od tabletek uspokajających. Przez przypadek opakowanie po lekach psychotropowych znajdzie w jego rzeczach Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska). Dojdzie do tego w czasie pobytu Chodakowskich w Grabinie. Zdesperowana teściowa zdecyduje się na poważną rozmowę z zięciem.

- Zamiast przyjmować leki musisz uwierzyć w swoje siły! - usłyszy Tomek z ust mamy Małgosi.

Szczera rozmowa z teściową pomoże naprawić relacje między Tomkiem i Małgosią. Podczas pobytu w Grabinie małżonkowie w końcu zbliżą się do siebie. Oddanie żony zmotywuje gliniarza do walki. Wyrzuci tabletki uspokajające, które do tej pory przyjmował. Obieca Małgosi, że zacznie ćwiczyć.

Tymczasem w 967. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 18 lutego) dojdzie do groźnego wypadku. Będący pod opieką Tomka Wojtuś zacznie się krztusić pestką od śliwki. Chodakowski błyskawicznie podjedzie do niego na wózku i zacznie go ratować. Niestety, oklepywanie pleców nie przyniesie rezultatu. Chłopiec będzie się dusić. Zanim Małgosia zdąży przybiec, Tomek bezwiednie wstanie z wózka, żeby wykonać manewr Heimlicha. Dzięki temu udrożni drogi oddechowe synka i chłopiec dojdzie do siebie. Małgosia będzie zszokowana wyczynem męża. Później poprosi, aby znowu spróbował wstać. Chodakowski przełamie się i wstanie z wysiłkiem.

- Kocham Cię! - wyzna zachwycona Małgosia.

Czy to koniec kłopotów Małgosi i Tomka Chodakowskich?

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje