Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367382
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co z Markiem?

Nie ma szans na normalne życie w Grabinie! Cierpią dzieci, cierpi Marek... Wiedzą, że nikt im nie zastąpi Hanki. Ale życie nie znosi próżni. Pojawią się kobiety, które spróbują pocieszyć młodego wdowca.

Reklama

Tylko świadomość, że jest jedynym oparciem dla synka, chroni Marka (Kacper Kuszewski) przed pogrążeniem się w depresji. Dziecko cierpi, ojciec chce mu pomóc. Ale sam nie daje sobie rady z bólem. Kiedy do Grabiny przyjedzie Grażyna (Bożena Stachura), odnajdzie Marka kompletnie pijanego w pubie. Dawna kochanka zabierze go do swojego mieszkania, mimo protestów Kaśki (Agnieszka Sienkiewicz). Jeśli Grażyna miała nadzieję, że odnowi romans, to czeka ją rozczarowanie.

Usłyszy, że ten rozdział jest dla Marka zamknięty.

Białe małżeństwo

Kiedy Marek wybierze się na grób Hanki, spotka tam Annę (Tamara Arciuch). Przypadek? Można wątpić, bo wkrótce potem usłyszy od niej zaskakującą propozycję. Anna zechce, by Marek się z nią ożenił. To ma być białe małżeństwo, wyłącznie dla dobra dzieci. I ona usłyszy zdecydowane „nie”.

Po co mu broń?

Wydaje się, że w tych trudnych chwilach na Marka będzie najlepiej działało towarzystwo Kasi. Ale po co Mostowiak kupi pistolet? Ma już dosyć życia?

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje