Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367940
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co się stanie z Hanką Mostowiak? Kożuchowska odchodzi z serialu!

- Jedna z głównych postaci serialu "M jak Miłość" odchodzi! Małgorzata Kożuchowska, po 11 latach wcielania się w postać Hanki Mostowiak, postanowiła rozstać się z serialem. "Nawet najpiękniejsza przygoda musi się kiedyś zakończyć" - napisała w oświadczeniu przesłanym PAP.

"Po 11 latach grania w serialu "M jak Miłość" i wcielania się w postać Hanki Mostowiak, przyszedł czas rozstania. To jedna czwarta mojego życia i dlatego nie jest to łatwa decyzja... Podejmuję ją jednak z pełną świadomością i odpowiedzialnością. Nawet najpiękniejsza przygoda musi się kiedyś zakończyć.(...) Pozostaję do dyspozycji producentów serialu do lipca b.r." - czytamy w oświadczeniu aktorki, wysłanym w czwartek do PAP.

Reklama

"Za te jedenaście wspólnych lat chciałabym serdecznie podziękować przede wszystkim widzom! Za wszystkie oznaki ogromnej sympatii, którą darzyliście Hankę, a tym samym i mnie - dziękuję!" - napisała Kożuchowska.

"Dziękuję Ilonie Łepkowskiej - za stworzenie postaci, która zajmowała w moim zawodowym życiu bardzo ważne miejsce. Dziękuję Alinie Puchale i wszystkim scenarzystom - za to, że dbali by postać Hanki była wiarygodna, a jej losy ciekawe. Wiem, że nie było to łatwe! Dziękuję producentowi Tadeuszowi Lampce - za opiekę i wyrozumiałość dla moich artystycznych decyzji, które miały wpływ na tryb pracy w serialu. Dziękuję redaktorom prowadzącym oraz dyrektorom TVP2 - za to, że pod ich czujnym okiem mogłam się rozwijać i spokojnie pracować. Za życzliwość i profesjonalizm, z całego serca dziękuję całej serialowej ekipie! Zawsze czułam Waszą akceptację! Byliście dla mnie wielkim wsparciem i mam nadzieję, że będziemy jeszcze mieli okazję razem pracować!" - czytamy w oświadczeniu Kożuchowskiej.

Jednak największe podziękowania aktorka skierowała do swoich kolegów po fachu: "Specjalne podziękowania kieruję do moich kolegów aktorów i reżyserów - za serce, wrażliwość, poczucie humoru! To był wielki zaszczyt móc z Wami pracować i szczęście móc się z Wami przyjaźnić! Hanka Mostowiak i cała rodzina 'M jak miłość' na zawsze pozostaną w moim sercu. To była cudowna przygoda, ale w moim życiu czas już na nowe, zawodowe i nie tylko, wyzwania!" - zakończyła oświadczenie aktorka.

Małgorzata Kożuchowska nie schodzi jednak z telewizyjnego ekranu: od 2 marca możemy ją oglądać w nowym serialu TVP2 "rodzinka.pl". Tam wciela się w postać przebojowej matki i żony - Natalii Boskiej.

Obecnie postać Kożuchowskiej - Hanka Mostowiak stara się przetrwać małżeński kryzys. Ciekawe jak ten oraz inne wątki związane z jej postacią zakończy scenarzysta serialu.... ?

swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje