Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368888
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Co się stało ze śliczną aktorką "M jak miłość" Anną Janochą?

Chyba każda osoba obecna w show-biznesie wie, że szczęście w każdej chwili może się od nich odwrócić. Przysłowiowe "pięć minut sławy" tylko dla wybranych trwa trochę dłużej. Nie brakuje gwiazd, które przez kilka lat podbijały ekrany, by potem nagle z nich zniknąć.

Anna Janocha sławą cieszyła się niecałe 10 lat. Zadebiutowała w 2005 roku w "Klanie". Rozpoznawalność przyniosła jej dopiero rola w "M jak miłość". Do obsady uwielbianego serialu dołączyła w 2006 roku. W tym samym czasie pojawiła się również w "Na dobre i na złe". Jednak to w "Emce" zagościła na dłużej. W produkcji TVP grała Julkę, która zakochała się w Pawle.

Reklama

Jej postać budziła w fanach skrajne emocje. Anna Janocha nie ukrywała, że granie Julki sprawiało jej wiele radości. "O ile w życiu kieruję się prostymi i jasnymi zasadami, o tyle na ekranie przewrotność roli nie pozwala nikomu przejść obok postaci obojętnie. Widz musi opowiedzieć się po którejś stronie, określić swoje emocje, zadać tej postaci pytania. Lubię zresztą postaci, z którymi można się konfrontować. Dlatego też rola Julki jest dla mnie prawdziwym aktorskim wyzwaniem" - opowiadała w rozmowie z TVP. 

Mało kto wiedział, że dla samej Janochy aktorstwo było jedynie chwilową przygodą. Nie chciała wiązać swojego życia z show-biznesem, a aktorką została przez przypadek. Po liceum dostała się na studia prawnicze. Do pójścia na casting namówił ją chłopak. "Wszystko zaczęło się od tego, że mój chłopak kiedyś, zupełnie przypadkiem, powiedział: ‘W zasadzie byłabyś niezłą aktorką. Spróbuj, co ci szkodzi?’. Posłuchałam. Zaniosłam swoje zdjęcia do agencji aktorskiej i... prawie od razu "z rozpędu", dostałam rolę" - wspominała z uśmiechem. Po "M jak miłość" zagrała również w "Pierwszej miłości", serialu "Na kocią łapę" oraz "Nowa.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje