Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367915
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach?

Po wakacjach Madzia z "M jak miłość" ponownie pojawi się w życiu Pawła, Kasia z "Barw szczęścia" odnajdzie biologicznego ojca swojego syna, a Olka z "Na Wspólnej" zostanie przyłapana z kochankiem w łóżku przez jego... żonę. Zdradzamy, co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach!

We wrześniu twórcy sagi rodu Mostowiaków przekonają się, czy wciąż działa "wabik na Muszkę". Do tej pory każdorazowe pojawienie się Anny Muchy w serialu sprawiało, że słupki oglądalności natychmiast szybowały w górę. Spora część telewizyjnej widowni życzyłaby sobie, by grana przez nią Madzia Marszałek związała się z Pawłem (Rafał Mroczek). Tyle tylko, że u boku Zduńskiego zawsze tkwi jakaś inna kobieta.

Będzie... biała sukienka

Reklama

Powrót Madzi - jak zwykle zresztą - będzie niespodziewany.

- Marszałkówna zjawi się akurat wtedy, gdy Zduński zaręczył się z Alą (Olga Frycz) i wszystko zostało już przygotowane na ich ślub! - ujawniła Anna Mucha. - Nie mogę zbyt wiele zdradzić. Powiem tylko tyle, że będzie... biała sukienka.

Czy zatem Madzia rozbije związek Pawła z Alą i sama weźmie z nim ślub? Taki przebieg zdarzeń sugerowałaby przewrotna wypowiedź Anny Muchy. Lecz tym razem Marszałkówna nie namiesza w życiu uczuciowym Pawła. I co więcej: zaprzyjaźni się z jego narzeczoną!

Jesienią wyjaśni się także zagadka tajemniczej Joanny, w roli której w finale poprzedniego sezonu "Emki" widzowie zobaczyli Barbarę Kurdej-Szatan, sympatyczną blondynkę z reklamy pewnej sieci komórkowej. Choć plotkowano, że aktorka ma zastąpić Joannę Koroniewską jako Małgosię, jej bohaterka okaże się nianią Wojtusia (Feliks Matecki), synka Chodakowskich. W nowym sezonie stanie się ważną osobą dla Tomka (Andrzej Młynarczyk). Co w takim razie z jego związkiem z Agnieszką (Magdalena Walach)?

Na tropie biologicznego ojca

Najmocniejszym wątkiem w "Barwach szczęścia" będą poszukiwania biologicznego ojca chorego na białaczkę Juniora (Oliwier Wierciński), synka Kasi Górki (Katarzyna Glinka). Przypomnijmy, że Ksawery przyszedł na świat w wyniku zapłodnienia in vitro. Jego mama do tej pory nie miała potrzeby poznania personaliów dawcy nasienia. Lecz w obliczu konieczności ratowania synkowi życia zrobi wszystko, by do niego dotrzeć.

Szczęśliwie dla Kasi pracownica kliniki leczenia niepłodności w Białymstoku ulituje się nad nią i - łamiąc wszystkie możliwe przepisy - da jej namiar na niejakiego Łukasza Sadowskiego (Michał Rolnicki), za co zresztą straci pracę.

Żeby było jeszcze ciekawiej, ów mężczyzna zaprzeczy, że kiedykolwiek był w klinice leczenia niepłodności! Czy Kaśce uda się przekonać go do zgody na przeszczep szpiku?

Przyłapani na seksie

Niezwykle interesująco zapowiadają się wydarzenia w telenoweli "Na Wspólnej". I tak oto Lidia (Małgorzata Lipmann) przyłapie Olkę (Marta Wierzbicka) na seksie ze swoim własnym mężem (Mariusz Zaniewski). Czerska wymierzy Zimińskiej siarczysty policzek w twarz, po czym zakomunikuje, że ją zniszczy.

Dziennikarskie śledztwo Igora (Kuba Wesołowski) sprowadzi na niego i jego rodzinę mnóstwo kłopotów. W konsekwencji Nowak zdecyduje się uciec wraz ze swoją córeczką (Lena Jonik) do Hiszpanii przed gangsterami, Żebrowscy (Ewa Serwa i Cezary Domagała) nie będą mogli podarować mu przez głupią ambicję naraził Julkę na niebezpieczeństwo. W złości obwinią go nawet o... śmierć Magdy (Karolina Nolbrzak). A Ewie (Ewa Gawryluk) wykrzyczą prosto w twarz, że wychowała syna na złego człowieka. 

Po wakacjach poznamy panią Smolną (Renata Berger), matkę Krzysztofa (Łukasz Konopka). Przyjdzie do wydawnictwa i pokaże mu gazetę z kondolencjami od jego redakcyjnych kolegów w związku ze śmiercią ojca, który - jak się okaże - zmarł pół roku wcześniej. Smolny skłamie, że musiało dojść do jakiejś pomyłki. Nie przedstawi też matce swojej narzeczonej Basi (Grażyna Wolszczak). Gdy Basia spyta, dlaczego, skłamie, że kobieta się spieszyła. A jak Smolna zapyta syna o narzeczoną, usłyszy, że Basia... załatwia coś na mieście i akurat nie ma jej w firmie...


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje