M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 391521
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ciąża w "M jak miłość"? Adriana Kalska z ciążowym brzuchem na planie!

Adriana Kalska, czyli Iza Chodakowska z "M jak miłość" i Marta Wiśniewska z "Papierów na szczęście" wywołała burzę komentarzy wrzucając do sieci swoje zdjęcie z planu, na którym prezentuje ciążowy brzuszek. Fani zaczęli dociekać, w którym serialu bohaterka Kalskiej będzie spodziewać się potomka. Na co wpadli? Sprawdźcie!

Adriana Kalska w "M jak miłość" i "papierach na szczęście"

Adriana Kalska to aktorka występująca w popularnych, polskich serialach. Od 2015 roku gra w "M jak miłość", gdzie wciela się w postać Izy Chodakowskiej - żony Marcina (Mikołaj Roznerski).

W ostatnim czasie 36-latka często pokonuje trasę: Warszawa-Kraków, a wszystko za sprawą nowego, telewizyjnego projektu. W zeszłym roku stacja TVN7 zaproponowała widzom serial codzienny "Papiery na szczęście", a główna rola przypadła w udziale właśnie Kalskiej. W produkcji piękna aktorka gra Martę Wiśniewską: mamę bliźniaków, która w jednej chwili postanawia porzucić dotychczasowe życie i wraz z dziećmi uciec od apodyktycznego męża Krisa (Mateusz Kmiecik). Po pojawieniu się w Krakowie wpada na przystojnego Adama (Jakub Sasak) i od tej pory nic nie jest już takie samo...

Reklama

Widzowie pokochali Adę Kalską w "Papierach na szczęście" i czekają na nowe odcinki! Te pojawią się w TV po wakacyjnej przerwie, a ekipa już wróciła na plan. Wiele wskazuje na to, że w życiu bohaterki granej przez Adrianę sporo się wydarzy, ponieważ gwiazda opublikowała dość intrygującą fotografię, oznaczając wspomniany serial. Na ujęciu Kalska prezentuje bowiem... ciążowe krągłości!

Adriana Kalska w serialowej ciąży

Chociaż początkowo widok Adriany Kalskiej w ciąży może zaskakiwać, to czujni fani "Papierów na szczęście" nie dali się zbić z tropu i szybko połączyli kadr z ich ulubionym serialem. Tajemnicą pozostają tylko okoliczności, w których serialowa Marta zaprezentuje ciążowe krągłości:

"Mi się wydaje, że w @papierynaszczescie_tvn7 Marta będzie w ciąży z Adamem",

"Na pewno sen Adama, że zostanie podwójnym ojcem",

"Znając życie pewnie to będzie sen Adama. I Marta i Nina w ciąży",

"Będzie się działo!",

"A ja powiem, że pięknie Pani z brzuszkiem" [pisownia oryginalna komentarzy].

Przypomnijmy: przed przerwą w emisji Marta dowiedziała się od Adama, że ten spodziewa się dziecka z dawną kochanką - Niną. Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Czy Marta i Adam zdołają zbudować szczęśliwy związek? Co jeszcze wydarzy się w serialu? Tego widzowie dowiedzą się po wakacjach, kiedy "Papiery na szczęście" powrócą do TV  z nowymi odcinkami.Autor: Sabina Obajtek

RMF
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy