Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363661
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ciąża to nie choroba!

Katarzyna Cichopek, czyli Kinga z "M jak miłość", która spodziewa się właśnie drugiego dziecka, nie zamierza zwalniać tempa pracy. Lada moment rozpocznie zdjęcia do nowego programu poradnikowego, który poprowadzi na antenie Polsat Cafe!

Katarzyna Cichopek dostała niedawno propozycję poprowadzenia nowego programu na antenie Polsat Cafe. Producentom wcale nie przeszkadza to, że aktorka jest w ciąży. Co więcej, są z tego bardzo zadowoleni!

Reklama

Nowy program Kasi Cichopek ma być poradnikiem dla młodych mam, z którego dowiedzą się, jakie zabawki są najlepsze dla dzieciaków, jak sprawić, by dziecko czuło się szczęśliwe i jednocześnie było bezpieczne, co kupować, by nie przepłacać. Kasia rozmawiać też będzie z psychologami i fachowcami reprezentującymi różne dziedziny życia, a także z... dziećmi, których pytać będzie, jak widzą świat dorosłych.

Podobno Katarzynie Cichopek bardzo zależy na tym, by pokazać wszystkim oczekującym na dziecko kobietom, że bycie w ciąży jest naprawdę stanem... błogosławionym. Chce też udowodnić, że ciąża nie powinna przeszkadzać kobietom w realizacji własnych planów zawodowych i wcale nie jest powodem do rezygnowania z aktywności!

Dowiedzieliśmy się, że Kasia zamierza pracować tak długo, jak długo pozwoli jej na to samopoczucie.

- Ciąża to nie choroba - mówiła Kasia w wywiadzie, gdy spodziewała się pierwszego dziecka i, jak się okazuje, nie zmieniła zdania.

Katarzyna Cichopek intensywnie pracuje obecnie na planie "M jak miłość", lada moment wejdzie do studia telewizyjnego, by nagrywać swój nowy program. Cieszy się znakomitą formą i jest pewna, że będzie mogła pracować do samego rozwiązania. Dopiero gdy na świat przyjdzie jej drugie dziecko, zamierza wziąć krótki urlop, by przez jakiś czas być tylko mamą!

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | seriale | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL