Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367899
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Bunt Lucjana

Burza w domu Mostowiaków! Zwykła rozmowa doprowadzi do kryzysu. Czy małżeństwo Barbary i Lucjana, uchodzące za wzorowe, jest zagrożone?

Barbara (Teresa Lipowska) niechcący uruchomi lawinę. Zacznie się od rozmowy o wychowaniu, a dokładniej, o rozpieszczaniu Małgosi (Joanna Koroniewska). Zdaniem Barbary to przez Lucjana (Witold Pyrkosz) wyrosła ona na egoistkę, która zostawia bliskich, żeby dorabiać się we Włoszech. Tego już za dużo! Zirytowany Lucjan zacznie się pakować. I rzeczywiście, wbrew przewidywaniom Barbary, wyjedzie z Grabiny.

Reklama

Poszuka noclegu u Hanki (Małgorzata Kożuchowska). Wizyta teścia najpierw ją ucieszy, a potem zaniepokoi. Zdradzi jego tajemnicę i zadzwoni do Grabiny z wiadomością, że jest u niej cały i zdrowy.

- Nie wytrzymałaś i musiałaś zakablować? - skomentuje to Lucjan i zapowie:

- Ja już do domu nie wrócę. Koniec kropka!

Wiadomość o kryzysie szybko obiegnie rodzinę. Marta (Dominika Ostałowska) jako pierwsza zjawi się z misją dobrej woli. Niewiele wskóra.

- Dziecko, ja jestem zgodny człowiek i wiele rzeczy ze strony Basi do tej pory tolerowałem. Ale są pewne granice! Za stary jestem na to, żeby się dać tak traktować! - wycedzi Lucjan przez zaciśnięte zęby.

Potem, korzystając z kawalerskiej wolności, zawędruje aż do klubu Oaza! Paweł (Rafał Mroczek) na widok nowego klienta mało nie usiądzie z wrażenia. A senior rodu zamówi drinka, skrytykuje go i... zamówi następny kieliszek tego "świństwa".

Czy kiedyś wróci do Grabiny?

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje