Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364516
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Budzyński posunie się do szantażu!

Po bójce z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk) Andrzej (Krystian Wieczorek) w ciężkim stanie wyląduje w szpitalu. Ale gdy tylko prawnik otworzy oczy, zacznie szantażować gliniarza...

Reklama

Jak już informowaliśmy, że po tym, jak Tomek Chodakowski odkryje, że to z Andrzejem Budzyńskim Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) będzie miała dziecko, dojdzie między nimi do ostrej bójki. W jej wyniku prawnik z poważnym urazem mózgu trafi do szpitala, a zbulwersowany jego podwójną moralnością gliniarz postanowi powiedzieć całą prawdę Marcie Wojciechowskiej (Dominika Ostałowska), narzeczonej adwokata. Wcześniej jednak odwiedzi go w szpitalu, by poinformować o swoim zamiarze. Nastąpi to w 873. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 13 grudnia).

- Jeszcze dziś powiem o wszystkim Marcie - oznajmi Budzyńskiemu Chodakowski.

- Jesteś pewien? - zapyta go prawnik. - Sporo ryzykujesz, sprawa jest poważna. A ty niedawno miałeś spore kłopoty w pracy. Gdy teraz nałoży się na to jeszcze ta historia z pobiciem mnie, naprawdę może być kiepsko.

- Naprawdę myślisz, że się przestraszę twojego szantażu?

- Po prostu liczę na to, że ja nie powiem policji o tym, kto mnie pobił, a ty będziesz milczał na temat mojej zdrady.

- No to, żebyś się nie przeliczył! Zeznawaj, co chcesz. Mam to w dupie! Nie dam się szantażować! Marta jeszcze dziś pozna całą prawdę o tobie!

Czy Tomek spełni swoją groźbę i Marta dowie się o zdradzie narzeczonego?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje