Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362948
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Bracia M" zbyt poważni na seriale?

Czyżby Rafał i Marcin Mroczkowie mieli już dość brylowania w mediach?

W świecie gwiazd show-biznesu sezony zmieniają się szybciej, niż w filmie Kim Ki-duka (tak, tak, "Wiosna, lato…" itd.). Dzisiejszy celebryta, zanim zdąży się obejrzeć na pomponik.pl, już może stać się przebrzmiałym, średnio rozpoznawalnym bohaterem drugiego planu polskiego lans-piekiełka.

Reklama

Ale bracia "M jak" Mroczkowie z racji pełnienia prestiżowej roli klonów w najpopularniejszym polskim serialu trzymali się mocno i długo pierwszych i drugich stron kolorowych gazet.

Teraz jednak prawie już nic o nich nie słychać - cierpię na drażniący brak informacji o tym, czy Marcin nosił kogoś na rękach, a Rafał jadł bażanta w kokosach. Od razu widać, że słynny genetyczny duet od jakiegoś czasu unika dociekliwego oka tabloidów. Czyżby zmęczenie sławą?

W tym samym czasie dowiadujemy się z "Faktu" , że Marcin zdobył tytuł inżyniera (szczerze gratuluję), a Rafał "też marzy o dyplomie" (czekam z gratulacjami).

"Być może poważnym inżynierom nie wypada być serialowymi gwiazdkami" - stawia tezę redaktor "Faktu".

"Jak na razie wszystko wskazuje na to, że obaj mają dość sławy. Przeżyli już swoje" - dodaje.

Może tkwi w tym ziarno prawdy … zwłaszcza, że sami zainteresowani to potwierdzają. Czyżby w końcu dotarło do nich, to o czym już dawno mówił Sz.P. Jan Nowicki?


TValentine


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje