Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363561
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Będzie ojcem?

W życiu Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) pojawiła się ostatnio nowa kobieta - kilkuletnia Basia. Co połączy go z dziewczynką? Czy zastąpi jej ojca?

Tuż przed wakacjami do bistro Pawła zawitała mała Basia. Rezolutna dziewczynka szybko zdobyła sympatię Zduńskiego i zaprzyjaźniła się z nim. W ostatnim odcinku serii chciała z nim nawet... zamieszkać!

Reklama

- Nie wiem, dlaczego Basia wybrała mojego bohatera. To chyba był przypadek - mówi Rafał Mroczek, czyli serialowy Paweł. - To jeszcze nie jest ta chwila, gdzie obudzi się jego instynkt tacierzyński, ale na pewno coś go poruszyło w tej małej. To jest fajna dziewczynka, rezolutna, szybko nawiązująca kontakt, da się lubić, jest mądra i złapali nić porozumienia - dodaje.

Przyjaźń Pawła i Basi wzbudziła niepokój u cioci dziewczynki, Olgi (Marta Ścisłowicz). Kobieta podejrzewała nawet Zduńskiego o pedofilię! Również mama Basi, Ala (Olga Frycz) którą poznamy po wakacjach, będzie obawiała się, że jej córce grozi niebezpieczeństwo.

- Ala dowiaduje się, że między jej córką a Pawłem, dla mojej bohaterki to jest nieznana postać, jest jakaś dziwna relacja. Ala pomimo tego, że jest taka zimna i może się wydawać nieodpowiedzialna za swoje dziecko, podejrzewa, że pomiędzy Pawłem a jej córką doszło do czegoś najgorszego. Ona myśli, że jest jakimś zboczeńcem, że wykorzystuje tę małą dziewczynkę i wpada w szał!

Jak zauważa Rafał Mroczek, czyli serialowy Paweł, dziewczynka nie ma zapewnionej ze strony najbliższych żadnej opieki, dlatego szuka sobie przyjaciela: - Mała jest pozostawiona samej sobie. Nie ma żadnej opieki, porusza się po ulicach Warszawy bez dorosłego opiekuna, co może budzić pewne domysły, wątpliwości. Gdzie są jej rodzice?!

Olga Frycz, serialowa Ala, tłumaczy swoją bohaterkę: - Ala wyjeżdża z przyczyn zawodowych do Kanady i zostawia dziecko pod opieką swojej siostry. Oczywiście wydaje jej się, że to jest najlepsze rozwiązanie. Jak się potem okazuje nie do końca... Basię i Pawła łączy ogromna więź, ona znajduje w nim taką bratnią duszę. Paweł się świetnie tym dzieckiem zajmuje no i ja to w końcu dostrzegam. Ale dostrzegam też, że Basia ma plan, żeby nas zeswatać...

Jednak Mroczek studzi emocje fanów, którzy już łączą Alę i Pawła w parę: - Na razie nic na to nie wskazuje, żeby Paweł wchodził w jakiś bliższe, intymne relacje z mamą Basi. A co pokaże później scenariusz? - tajemniczo zawiesza Mroczek.

Czy Paweł zostanie ojcem dla małej Basi? Przypomnijmy, że nie byłby to jego pierwszy związek z matką z dzieckiem. Wcześniej, jeszcze jako nastolatek, zakochany był w Teresie, która po odejściu od męża samotnie wychowywała córkę Agnieszkę. Młodzieńczej miłości o mało nie przypłacił życiem! Czy teraz czeka go równie bolesne rozczarowanie? To okaże się po wakacjach!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje