M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 356112
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Będą konsekwencje"

Ziober nie narzeka na brak zainteresowania u płci pięknej. Nic dziwnego, takim spojrzeniem zmiękczy serce każdej kobiety. Dowiedz się co o tym wszystkim myśli Przemysław Cypryański.

Co myślisz na temat portali randkowych i takiej formy poznawania nowych ludzi?

Reklama

- Zdecydowanie wolę zawierać znajomości w świecie realnym. Rzeczywistość internetowa na pewno dodaje śmiałości i dlatego wielu decyduje się na taką formę. Istnieje jednak niebezpieczeństwo, że internetowa przyjaciółka może nie mieć nic wspólnego z osobą, za którą się podaje (śmiech). Zdecydowanie bezpieczniejsze są portale społecznościowe, na których mamy tylko swoich znajomych - można na nich łatwo zweryfikować prawdziwość profilu danego użytkownika. - powiedział aktor,

Wygląda na to, że Kuba znalazł już miłość i to nie w sieci... Czy Ala zdobędzie jego serce?

- O to trzeba byłoby zapytać scenarzystów. Na pewno wydarzy się w ich życiu coś wyjątkowego. Ale jakie będą tego konsekwencje, nie wiem. - twierdzi artysta.

M jak miłość" idzie na wakacje. A Ty jakie masz plany?

- Konkretnych planów jeszcze nie mam. Chciałbym pojechać na kilka zlotów zabytkowych aut. Myślę też o kilkudniowym wypadzie na motocyklu. Potem może aktywny wypoczynek w jakimś słonecznym miejscu? Znając siebie, pod koniec czerwca zacznę poważnie zastanawiać się nad wakacjami. - śmieje się Przemysław Cypryański.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje