M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392342
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barbara Kurdej-Szatan pokazała zmiany skórne na twarzy

Barbara Kudej-Szatan zaktualizowała swój Instagram, dodając nowe zdjęcie z wakacji. Pod fotografiami odniosła się także do swojego wyglądu - a ściślej - do widocznych na twarzy zmian. "W roli głównej: przebarwienia - przyznała. Barbara Kurdej-Szatan to aktorka uwielbiana przez widzów; jako Joasia Chodakowska w „M jak miłość” już wkrótce znów pojawi się na telewizyjnych ekranach, a tymczasem korzysta z uroków wakacji. Wraz z rodziną wybrała się na letnią, samochodową podróż, podczas której nie zabrakło postojów i… fotografii! Kilka migawek wykonanych przez męża aktorki – Rafała Szatana – pojawiło się na Instagramie aktorki, która w opisie odniosła się do swojego wyglądu.

Foto pod tytułem "podróżniczka mająca dość upału", w roli głównej: przebarwienia pociążowe. Ale i tak mi się podoba. Mąż mi takie cyknął- przyznała.

Barbara Kurdej-Szatan - dzieci

W zamieszczonych pod fotografiami hasztagach znalazło się także pytanie dotyczące sprawdzonych sposobów na wspomniane zmiany skórne. Internautki natychmiast pośpieszyły z poradami, chętnie dzieląc się swoimi doświadczeniami:

W komentarzach nie zabrakło także komplementów skierowanych w stronę bohaterki ujęć:

Barbara Kurdej-Szatan jest mamą dwójki dzieci: córka Hanna przyszła na świat w 2012 roku, a w zeszłym roku do ich rodziny dołączył syn: Henryk.

Reklama

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy