M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392369
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barbara Kurdej-Szatan o powrocie do "M jak miłość". Czy to się uda?

Barbara Kurdej-Szatan w serialu "M jak miłość" wcielała się w postać Joasi Chodakowskiej. Aktorka została wykluczona z serialu w wyniku afery. Jej serialowy wątek nie został oficjalnie zamknięty, ponieważ scenarzyści nie byli przygotowani na taką nagłą sytuację. W ostatnim czasie aktorka powróciła jednak do rozmów o współpracy z TVP. Czy to oznacza, że mogłaby także znów zagrać w serialu?

Zwolnienie Barbary Kurdej-Szatan

Postać Joasi Chodakowskiej pojawiła się po raz ostatni w odcinku wyemitowanym 6.12.2021 roku. Miała wtedy razem z Leszkiem (Sławomir Uniatowski) planować wyjazd do Francji i wspólne życie.

Decyzją ówczesnego prezesa TVP, Jacka Kurskiego, Kurdej-Szatan nagle została zwolniona, a scenarzyści nie zdążyli pokazać, co działo się z bohaterką w przyszłości. Dla samej aktorki było to wstrząsające wydarzenie, którego nie przewidywała. Producenci serialu również nie wiedzieli wcześniej o tej decyzji.

"M jak miłość": Czy poznamy dalszą historię Joasi?

Kurdej-Szatan w jednym z ostatnich wywiadów podała, że prowadzi rozmowy z TVP o powrocie do pracy w Telewizji Publicznej. Aktorka nie chce zdradzać zbyt wielu, ale nie wyklucza, że coś się będzie w związku z tym działo.

Reklama

Wyznała jednak przy tej okazji, że od długiego czasu nie ma żadnego kontaktu z serialem "M jak miłość". Choć uwielbiała działać przy tej produkcji i ciepło te doświadczenia wspomina, to w najbliższej przyszłości na żadną ponowną współpracę się nie zanosi. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama