Reklama

Barbara Kurdej-Szatan nie czekała długo ze ślubem! Miała ważny powód

Barbara Kurdej-Szatan to obecnie jedna z najbardziej zapracowanych polskich aktorek. Mimo natłoku obowiązków, z sukcesem udaje jej się łączyć życie zawodowe z prywatnym. W ubiegłym roku po raz drugi została mamą, ostatnio natomiast dużo mówiło się też o kryzysie w jej małżeństwie. W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda zdradziła, jak układa się jej życie małżeńskie i dlaczego przed laty tak szybko zdecydowała się na ślub i założenie rodziny.

Barbara Kurdej-Szatan prywatnie

Barbara Kurdej-Szatan już od 10 lat jest w związku małżeńskim z Rafałem Szatanem. Para doczekała się dwójki dzieci: 9-letniej Hani i synka Henryka, który ma dopiero roczek. Gwiazda "M jak miłość" bardzo szybko zdecydowała się na założenie rodziny i życiową stabilizację. Co ją do tego skłoniło? 

Życie zawodowe

Barbara Kurdej-Szatan mimo wielu obowiązków sprawnie łączy życie prywatne z zawodowym. Aktorkę nadal można zobaczyć w "M jak miłość", występuje też w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", a także kończy pracę na planie zdjęciowym komedii "Miłość ma cztery łapy", w którym gra Jowitę. "Każdy z nas przeżywał w życiu różne rozterki, stał na rozstaju dróg i się zastanawiał czy dana osoba jest odpowiednia, którą drogę należy wybrać... W takim momencie jest Jowita, która pragnie założyć rodzinę" - dodaje. Premiera komedii zapowiedziana jest na przyszły rok.

Reklama

AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama