Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 372571
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barbara Kurdej-Szatan na dwóch różnych fotografiach. Różnica jest widoczna na pierwszy rzut oka!

Barbara Kurdej-Szatan to aktorka doskonale znana widzom serialu: "M jak Miłość", która prywatnie spełnia się w roli mamy dwójki dzieci. W jednym z niedawnych postów opublikowanych w mediach społecznościowych gwiazda postanowiła zestawić dwie fotografie, przy okazji odnosząc się do tematu zmian w wyglądzie. "Była Fiona, nie ma Fiony" - przyznała w opisie.

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z najjaśniejszych gwiazd w polskim show-biznesie; rolą Joasi Chodakowskiej szturmem podbiła serca widzów "M jak Miłość", co zaowocowało wciąż powiększającym się gronem fanów.

Aktorka, którą można podziwiać także na teatralnych deskach, umiejętnie łączy realizację zawodowych projektów z "byciem mamą na pełen etat" - we wrześniu zeszłego roku małżeństwo Szatanów powitało bowiem na świecie syna!

Henio z miejsca skradł serca szczęśliwych rodziców, starszej siostry Hani, a także internautów obserwujących poczynania aktorki w sieci: Instagram Barbary Kurdej-Szatan śledzi bowiem grubo ponad milion użytkowników!

Reklama

Ostatnio dumna mama dwójki pociech postanowiła podzielić się z nimi refleksją dotyczącą macierzyństwa, a konkretniej - wyglądu po ciąży. Kurdej-Szatan opublikowała bowiem galerię zdjęć, na których pozuje w tym samym swetrze, jednakże wspomniane ujęcia znacznie się od siebie różnią. Gwiazda "Emki" zestawiła bowiem kadr wykonany całkiem niedawno ze zdjęciem ukazującym ją w zaawansowanej ciąży.

Do wspomnianych fotografii Barbara Kurdej-Szatan zamieściła słowo komentarza, w którym nie zabrakło odniesień do jej wyglądu.

Kobiety - mamy tę MOC; to właściwie niesamowite, jak nasze ciało potrafi się zmieniać w zaledwie parę miesięcy... Była Fiona, nie ma Fiony" - przyznała z nutą humoru.
Jak na takie wyznanie zareagowali internauci? Oczywiście lawiną komentarzy! Fani serialowej Joasi zgodnie przyznali, iż na obu fotografiach żona Rafała Szatana wygląda olśniewająco.

Barbara Kurdej-Szatan należy do grona "znanych i lubianych", którzy chętnie dzielą się w sieci rozmaitymi migawkami zdradzającymi, co aktualnie dzieje się w ich życiu.

Fani pokochali ją za szczerość, otwarte serce oraz za śmiałość w wyrażaniu swoich poglądów. Sprawdzacie, co słychać na Instagramie Basi?

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje