Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368632
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barbara Kurdej-Szatan już szykuje wyprawkę dla dziecka

Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia z "M jak miłość", podzieliła się właśnie z fanami przemyśleniami na temat zbliżającego się wielkimi krokami porodu. Aktorka pochwaliła się w sieci, że kompletuje już wyprawkę dla swego dziecka i przy okazji zdradziła termin, kiedy maluszek pojawi się na świecie. - Niecałe trzy miesiące zostały - napisała.

Barbara Kurdej-Szatan dopiero na początku maja zdecydowała się poinformować fanów, że spodziewa się dziecka. Dziś - gdy wiadomo już, iż po raz drugi mamą zostanie we wrześniu - łatwo obliczyć, że udało się jej przez prawie pięć miesięcy utrzymać w tajemnicy przed mediami fakt, iż jest w błogosławionym stanie...

Reklama

- W pierwszym trymestrze nie chciałam jeszcze o tym mówić - twierdzi, tłumacząc, dlaczego tak długo zwlekała z podzieleniem się radosnymi wieściami z całym światem.

- Przez ostatnie lata byłam w mediach w ciąży średnio co cztery miesiące - żartuje aktorka i dodaje, że jest bardzo szczęśliwa, iż wreszcie naprawdę czeka na "małego szkraba".

Barbara Kurdej-Szatan właśnie rozpoczęła wielkie przygotowania do powitania nowego członka rodziny. 

- Chyba pora zacząć poważnie myśleć o nadchodzącym ważnym momencie i poskładać niezbędne rzeczy dla maluszka - napisała na Instagramie pod zdjęciem, do którego zapozowała z zestawem kosmetyków dla niemowląt.

Aktorka uważa, że od chwili, gdy ciężarna kobieta zaczyna składać wyprawkę dla dziecka, które ma urodzić, jeszcze bardziej niż wcześniej odczuwa niezwykłość swojej sytuacji.

- Nie można się doczekać brzdąca - twierdzi gwiazda "Emki".

Przy okazji Barbara Kurdej-Szatan postanowiła zarekomendować konkretną firmę specjalizującą się w produkcji tzw. zestawów wyprawkowych, czyli niezbędników dla kobiet oczekujących na poród. 

Barbara Kurdej-Szatan jest przekonana, że bycie matką to najpiękniejsza rola, jaką mogła sobie wymarzyć. Na początku września - termin ten potwierdziła w najnowszym wpisie na Instagramie - w jej domu pojawi się kolejna mała osóbka do kochania. - Mamą być... Najpiękniejsze, co mnie w życiu spotkało - stwierdziła aktorka.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama