Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 372571
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Wendzikowska w skąpym bikini. Gwiazda na egzotycznych wakacjach

Anna Wendzikowska nie marnuje czasu! Gwiazda wybrała się na kolejne wakacje! Tym razem za kierunek swojego urlopu wybrała wyspę Curacao. Do sieci trafiły pierwsze fotografie z wyjazdu. Aktorka w skąpym, panterkowym bikini rozgrzała internautów!

Anna Wendzikowska kocha podróże, co potwierdza licznymi wyjazdami, które za każdym razem szeroko relacjonuje w sieci. Teraz aktorka i prezenterka telewizyjna wybrała się na kolejne wakacje. W sobotę na jej instagramowy profil trafiło zdjęcie z lotniska, w którym gwiazda zapowiedziała kolejny wyjazd: "Nie ma co za długo siedzieć na tyłku, kiedy przygoda wzywa. Jak myślicie, gdzie tym razem?".  

Jeszcze w ten sam dzień, aktorka podzieliła się z fanami kolejną fotografią - już z egotycznego miejsca. Jak się okazuje, na kierunek kolejnego urlopu, Wendzikowska wybrała mniej znaną wyspę Curacao na Karaibach!

Reklama

Zdradzając miejsce pobytu, gwiazda opublikowała w swojej internetowej galerii kadr w skąpym, panterkowym bikini, prezentując swoją szczupłą sylwetkę! "Wykończysz mnie", "Chyba muszę Cię zablokować" - komentują internauci.

Autor: Aleksandra Biłas

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama