Reklama

Anna Wendzikowska w seksownym bikini! Znów na wakacjach

Aktorka "M jak miłość" i prezenterka telewizyjna rozpoczęła swoją urlopową podróż z Lotniska Chopina w Warszawie, co udokumentowała zdjęciem, na którym pozuje z uśmiechniętymi córeczkami. Następny, wakacyjny kadr zamieszczony przez aktorkę ujawnia, w jaki sposób gwiazda wypoczywa. Wendzikowska opala się i kąpie w basenie w arabskim Omanie. W tyle widnieją skaliste zbocza i zdawkowa, egotyczna roślinność - nieziemski widok!

Luksusowe wakacje Anny Wendzikowskiej

Od soboty, Anna Wendzikowska chwali się kardami z ekskluzywnych wakacji. Piękne widoki, prywatny basen, cisza, spokój i aktorka w skąpym stroju kąpielowym. Dziennikarka wypoczywa w towarzystwie dwóch córeczek. Myślicie, że z dziećmi można odpocząć?

Wendzikowska w stroju kąpielowym

Aktorka opublikowała na Instagramie klimatyczny kadr, na którym pokazała, jak odpoczywa w krystalicznie-czystym basenie w skąpym stroju kąpielowym. Kolejne zdjęcie przedstawia Annę Wendzikowską pluskającą się wraz z dziećmi w jacuzzi, z widokiem na arabskie wzgórza. Ujęcie absolutnie skradła urocza córeczka aktorki, która rozmarzona wpatruje się w obiektyw.

Reklama

Dziennikarka także nie omieszkała zamieścić zdjęcie, które ukazuje bajeczny zachód słońca. Pejzaż robi wrażenie, tym bardziej, że Wendzikowska pozuje podczas ćwiczenia jogi.

Anna Wendzikowska: Kariera

Jako aktorka, Anna Wendzikowska zadebiutowała w 2001 roku, przyjmując epizodyczną rolę w jednym z odcinków serialu komediowego "Lokatorzy". Od 2011 roku do 2018 odgrywała prawniczkę w serialu TVP2 "M jak miłość".

W końcu, po urodzeniu  drugiej córki,  zrezygnowała z kariery aktorskiej i zaangażowała się w pracę dziennikarską. W 2007 roku została reporterką programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN". Z kolei w 2011 roku wzięła udział w 13. edycji programu rozrywkowego TVN "Taniec z gwiazdami".

Autor: Zuzanna Bartuś


RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje