Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 370166
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Wendzikowska odsłoniła za dużo? Strój kąpielowy nie zakrył wszystkiego!

Anna Wendzikowska stawia na relaks! Dziennikarka wraz z córkami wypoczywa w Dominikanie, a zdjęciami z podróży chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami. Ci z kolei zwracają uwagę na każdy detal i nie inaczej było w tym przypadku. Tym razem strój kąpielowy aktorki nieco się obsunął, odsłaniając więcej, niż powinien...

Anna Wendzikowska to miłośniczka zagranicznych podróży; nic więc dziwnego, iż znana dziennikarka postanowiła rozpocząć nowy rok od relaksu poza granicami kraju, wybierając się wraz córkami do Dominikany. Reporterka znana m.in. z "Dzień Dobry TVN" nawet w chwilach odpoczynku od codzienności nie zapomina o swoich fanach, relacjonując swoją wycieczkę w sieci.

Reklama

Kto więc tęskni za wakacyjnymi widokami, powinien więc koniecznie odwiedzić jej Instagramowy profil! Oprócz bajecznych widoków czujni internauci ostatnio zwrócili uwagę na również na strój Wendzikowskiej; ostatnie fotografie ukazują bowiem ich bohaterkę odzianą w jednoczęściowy kostium.

Na jednym z ujęć (trzecie w galerii) dziennikarka wraz z córeczką stoją tyłem do aparatu, a wzrok przyciąga dość niestandardowe ułożenie dolnej części przesuniętego nieco stroju.

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje