Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367915
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Mucha wakacje spędza w Toskanii

Anna Mucha, znana m.in. z roli Magdy w serialu "M jak miłość", wybiera się na urlop do Toskanii. - To miejsce, które sobie wyjątkowo upodobałam zarówno ja, jak i moja rodzina - mówi aktorka.


Aktorka już po raz kolejny spędzi wakacje we Włoszech. - W moim przypadku wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, a potem, czego bym nie robiła i tak wyląduję w Toskanii - śmieje się Anna Mucha. Dlaczego właśnie tam? - Ze względu na malownicze miejsca i gwarancję dobrej pogody - wyjaśnia aktorka.

Reklama

Mucha nie zdradza, jaki zakątek tego regionu Italii ukochała najbardziej. - Nie powiem, to tylko nasze miejsce, zaszywamy się tam i cieszymy sobą - podkreśla.

Toskania słynie z przepięknych krajobrazów, bogatej spuścizny artystycznej i ogromnego wpływu na kulturę całych Włoch; jest uważana jest za miejsce narodzin włoskiego renesansu. Zabytkowe miasta: Florencja, Siena, San Gimignano, Pienza, Val d'Orcia czy Piza odwiedzają co roku tłumy zwiedzających.

Na charakterystycznych dla regionu łagodnych wzgórzach wśród oliwnych gajów i strzelistych cyprysów usytuowane są - chętnie wynajmowane przez turystów - charakterystyczne wille.

Co robi Anna Mucha na wakacjach? Czyta książki, przy których można się zrelaksować, np. "Lawendowy pokój" Niny George. - Po tej lekturze masz ochotę się spakować i wyruszyć w podróż. Tym razem do Francji - mówi Mucha.

A włoskie kino? Aktorka podkreśla, że cieszy się z sukcesów robiącej karierę we Włoszech Kasi Smutniak. - Jestem absolutną fanką, przede wszystkim jej urody, bo jeszcze nie miałam okazji widzieć filmów z jej udziałem, ale jest przepiękną kobietą, więc będę jej kibicowała z nutką zazdrości oczywiście - dodała Mucha.


swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje