M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390702
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Mucha w panterkowym bikini! Śmiało eksponuje swoje ciało

Anna Mucha, czyli uwielbiana przez widzów Magdalena Budzyńska z "M jak miłość", opublikowała w sieci kadr, na którym pozuje w bikini. Okazuje się, że post aktorki nie był przypadkowy, a ona sama kierowała się pewną misją...

Anna Mucha w bikini

Anna Mucha to jedna z gwiazd, które wiedzą, jak w sprytny sposób przykuć uwagę internautów. Aktorka na co dzień występująca m.in. w serialu: "M jak Miłość" oraz na teatralnych deskach niedawno opublikowała kadr, na którym pozuje w panterkowym bikini. Smukłe ciało gwiazdy w połączeniu z iście letnim tłem to obraz, który od razu przywodzi na myśl wakacje, a także podnosi temperaturę. Co ciekawe, Mucha wykorzystała wspomniane ujęcie do zwrócenia uwagi użytkowników sieci na bardzo ważną kwestię, jaką jest dbanie o środowisko.

"Czy wiecie, że trzeci tydzień września to wielka akcja Sprzątania Świata ? #cleanuptheworld. Mam takie zdjęcia z każdej bodaj plaży (od kilku lat), niektórzy nawet trochę marudzą, ze romantyczne spacery po plaży w promieniach zachodzącego słońca są ze mną niemożliwe, bo zawsze wracam z jakimś łupami. Mam podobne zdjęcia z lasów (choć wtedy zwykle bywam bardziej ubrana (...)" - przyznała z nutą humoru.

Reklama

Internauci odpowiadają na instagramowy apel Anny Muchy

W swoich dalszych słowach Anna Mucha zachęcała także m.in. do możliwości podjęcia działań mających na celu ratowanie naszej planety:

"(...) sprzątanie plaż, lasów, okolic jezior. Sprzątanie na spacerach... bardzo zachęcam! Cudowne uczucie! I jakże potrzebne. A na początek można tez zacząć od sprzątnięcia swojej ulicy, podwórka, czy okolicy... bo tu każdy gest ma znaczenie. I proszę pamiętajcie o segregowaniu śmieci, a zwłaszcza elektrośmieci"- zakończyła.

Zarówno apel gwiazdy, jak i dołączona fotograficzna oprawa, wywarły falę pozytywnych reakcji. W sekcji komentarzy wyrazy uznania za nagłośnienie tak ważnego działania przeplatały się z komplementami skierowanymi w stronę bohaterki ujęcia:

"Tym zdjęciem pozamiatałaś, tak przy okazji sprzątania świata",

"Cudowna",

"Oj Aniu, pięknie wyglądasz",

"Po prostu mucha nie siada...piękna kobieta, szczytny cel..."

"Bogini!"

"Bez wątpliwości post pozamiatał. Teraz kolej, żeby odbiorcy się zastosowali do przekazu."

To nie pierwszy raz, kiedy Anna Mucha zachęca innych do dbania o środowisko; wcześniej furorę robiły m.in. jej zjawiskowe kreacje, które niemal w całości były wykonane z elementów pochodzących z odzysku.

Autor: Sabina ObajtekRMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy