M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 339546
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Gzyra wraca do stałej obsady "M jak miłość"!

Czy to oznacza, że Janek (Jacek Lenartowicz) zrezygnuje z zabiegania o względy Olgi (Marta Ścisłowicz)?

  Przypomnijmy historię burzliwego związku Okońskiej i Zawadzkiego. Na początku Janek bronił się przed tą miłością, uciekał od niej. Jednak w końcu otworzył się na nowe uczucie, i... został porzucony!

Reklama

- Dał się podejść, otworzył się i znowu dostał łomot. Wysłał ją do sanatorium, wspierał, a ona zaszła w ciążę z lekarzem. Potem Alina (scenarzystka "M jak miłość", przyp. red.) wymyśliła, że Janek jest męską wersją Matki Teresy z Kalkuty; przygarnął to dziecko i kochał jak swoje. Skończyło się na tym, że Sylwia pojechała na truskawki i nie wróciła - dopowiada aktor Jacek Lenartowicz.

Tymczasem samotny Janek zapałał uczuciem do Olgi! Wszystko zaczęło się od troski o cnotę i bezpieczeństwo dziewczyny: szef bistro wyrzucał za drzwi wszystkich adoratorów szalonej malarki. Czyżby chciał przygotować sobie miejsce u jej boku?

- Nasi bohaterowie zachowują się trochę jakby byli włoską rodziną, mimo że rodziną póki co nie są. Nie lubią się, ale ich do siebie przyciąga. Gdy się spotykają, iskrzy. Nasz duet może być dynamitem! - dodaje Lenartowicz.

Czy w nowym sezonie "M jak miłość" zobaczymy jak dwie panie będą rywalizowały o serce Zawadzkiego? Dlaczego Sylwia postanowiła wrócić do Polski? Odpowiedzi na te pytania już po wakacjach w premierowych odcinkach serialu! 

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Anna Gzyra

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje