Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363691
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Gzyra trenuje snowboard w... Warszawie

Anna Gzyra, czyli serialowa Sylwia Okońska z "M jak miłość" postanowiła nauczyć się tej zimy jazdy na snowboardzie. Zobaczcie, jak trenuje na stoku w... Warszawie!

Aktorkę przyłapaliśmy na treningu w ośrodku WOSIR na stołecznej Górce Szczęśliwickiej. Jej instruktorka Marysia Górska od samego początku wymagała od niej sporo samodzielności. Anię to ucieszyło i - jak się zarzeka - będzie kontynuować lekcje. Lecz przyznaje, że początki były trudne. Upadała wiele razy, na szczęście wcale jej to nie zniechęciło.

Reklama

- Od dwunastego roku życia jeżdżę na nartach - opowiada Anna Gzyra. - Jazda na desce jest bardzo popularna, więc postanowiłam tej zimy sprawdzić się w nowej dyscyplinie.

Serialowa Sylwia Okońska cieszy się, że - mieszkając w Warszawie - ma doskonałe warunki do nauki i stok narciarski blisko domu.

- Na początku lutego wybieram się w góry za granicę, więc muszę jeszcze potrenować - zdradziła.

Snowboard ciągle jeszcze wydaje jej się trudny, ale wierzy, że po kilku kolejnych treningach to się zmieni. Jest odważna i nie uważa tej dyscypliny za bardziej niebezpieczną od jazdy na nartach.

W przyszłości aktorka planuje zarazić snowboardem swoją córeczkę, ale sama na pewno nie będzie jej trenować.

Dowiedz się więcej na temat: Anna Gzyra | M jak miłość | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje