Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362430
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Dereszowska kontra marokańska pustynia!

Anna Dereszowska, czyli Sandra Matuszewska z "M jak miłość", wybiera się do... Afryki. Nie będzie jednak zwiedzała Czarnego Lądu! Aktorka weźmie udział w pierwszym polskim rajdzie samochodowym w Maroku.

Trwają ostatnie przygotowania do rajdu RMF Morocco Challenge. Anna Dereszowska oraz Piotr Zelt, czyli Patryk Koliba ze "Szpilek na Giewoncie", spotkają się już niebawem z innymi zawodnikami na piaskach marokańskiej pustyni. Będą mogli porównać swoje możliwości z przygotowującym się do rajdu Dakar Adamem Małyszem!

Reklama

- Trasa rajdu podobnie jak w ubiegłych latach przebiega w bardzo zróżnicowanych warunkach. Z pewnością najbardziej widowiskowe będą przejazdy po piaskach, ale to tylko część atrakcji. Każdy z zawodników musi być przygotowany również na pustynne warunki do życia. Noclegi w namiotach, upał w ciągu dnia i zimne noce na pewno będą wyzwaniem - powiedział podczas poniedziałkowej konferencji prasowej Albert Gryszczuk, organizator rajdu RMF Morocco Challenge.

W zawodach startuje 50 załóg w kilku klasach. Na odcinkach specjalnych zobaczymy motocykle, quady, fabryczne i specjalnie przygotowane do rajdów samochody terenowe oraz ciężarówki serwisowe. Łącznie na trasie rajdu pojawi się około 150 uczestników, osób z pomocy technicznej i obsługi rajdu.

- Szczególnie ciekawie zapowiada się rywalizacja w grupach sportowych i kategorii VIP. W tym roku startujących w klasie VIP Anię Dereszowską i zespół RMF FM - Marcina Jędrycha, Macieja Grzyba i Pawła "Karola" Piotrowskiego, uzupełni zespół BlueCafe oraz niespodzianka tegorocznej edycji rajdu - Iza Małysz. Panie w klasie VIP pojadą Mitsubishi Pajero, ale tylko z nazwy podobnymi do samochodu Adama Małysza - opowiadał Albert Gryszczuk.

Anna Dereszowska i Piotr Zelt zmierzą się z samochodami i afrykańską pustynią już 21 października. Rajd potrwa 9 dni.

Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska | Rajd Dakar

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje