Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 366226
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Andżelika Piechowiak wyszła za mąż!

Gwiazda sagi rodu Mostowiaków zmieniła stan cywilny. Sprawdź, kto został szczęśliwym wybrankiem!

Andżelika Piechowiak w prawdziwym życiu związana jest z aktorem Michałem Lesieniem, czyli Arkadiuszem Nowackim z sagi rodu Mostowiaków. Z kolei w "M jak miłość" grana przez nią Mirka Kwiatkowska przeżywa uniesienia miłosne w ramionach Irka Podleśnego (Maciej Jachowski). Jednak żaden z nich nie stanął na ślubnym kobiercu z Andżeliką. W takim razie kto? Rafał Rutkowski, znany widzom między innymi jako Wiktor z "Domu nad rozlewiskiem".

Reklama

Zdradzamy, że Andżelika Piechowiak i Rafał Rutkowski zostali parą na potrzeby komedii "Och, Karol 2" i biorą w niej ślub. Ciekawostką jest to, że scena ich wesela rozgrywa się na dachu jednej z kamienic na Starym Mieście w Warszawie w porze nocnej.

- Pierwszy raz widziałam z takiej wysokości Starówkę - wspomina popularna aktorka.

- Piękny widok. Ale pracy było co nie miara. Zdjęcia zaczęliśmy wieczorem, a skończyliśmy o 7 rano. Potem mogliśmy zobaczyć wschód słońca i pójść na śniadanie. Ekipa była bardzo sympatyczna i dzięki temu czas płynął szybciej.

W scenie, w której gra Andżelika, na jej ślubie pojawia się oczywiście Karol (Piotr Adamczyk) ze swoimi dziewczynami. Zabawa rozwija się świetnie, ale gdy wszystkie "narzeczone" bohatera tańczą na stole i skupiają uwagę mężczyzn, panna młoda wpada w złość. Wyładowuje się na swoim świeżo upieczonym małżonku.

Aktorka pojawia się też w finale filmu, gdzie grają wszyscy bohaterowie, ale nie zdradzimy, co to za scena, żeby nie odbierać widzom elementu zaskoczenia.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama