Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367925
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Andżelika Piechowiak wyszła za mąż!

Gwiazda sagi rodu Mostowiaków zmieniła stan cywilny. Sprawdź, kto został szczęśliwym wybrankiem!

Andżelika Piechowiak w prawdziwym życiu związana jest z aktorem Michałem Lesieniem, czyli Arkadiuszem Nowackim z sagi rodu Mostowiaków. Z kolei w "M jak miłość" grana przez nią Mirka Kwiatkowska przeżywa uniesienia miłosne w ramionach Irka Podleśnego (Maciej Jachowski). Jednak żaden z nich nie stanął na ślubnym kobiercu z Andżeliką. W takim razie kto? Rafał Rutkowski, znany widzom między innymi jako Wiktor z "Domu nad rozlewiskiem".

Reklama

Zdradzamy, że Andżelika Piechowiak i Rafał Rutkowski zostali parą na potrzeby komedii "Och, Karol 2" i biorą w niej ślub. Ciekawostką jest to, że scena ich wesela rozgrywa się na dachu jednej z kamienic na Starym Mieście w Warszawie w porze nocnej.

- Pierwszy raz widziałam z takiej wysokości Starówkę - wspomina popularna aktorka.

- Piękny widok. Ale pracy było co nie miara. Zdjęcia zaczęliśmy wieczorem, a skończyliśmy o 7 rano. Potem mogliśmy zobaczyć wschód słońca i pójść na śniadanie. Ekipa była bardzo sympatyczna i dzięki temu czas płynął szybciej.

W scenie, w której gra Andżelika, na jej ślubie pojawia się oczywiście Karol (Piotr Adamczyk) ze swoimi dziewczynami. Zabawa rozwija się świetnie, ale gdy wszystkie "narzeczone" bohatera tańczą na stole i skupiają uwagę mężczyzn, panna młoda wpada w złość. Wyładowuje się na swoim świeżo upieczonym małżonku.

Aktorka pojawia się też w finale filmu, gdzie grają wszyscy bohaterowie, ale nie zdradzimy, co to za scena, żeby nie odbierać widzom elementu zaskoczenia.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje