Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362423
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Andrzej Łapicki: Mistrz flirtu

Jak oczarować kobietę? Uśmiech, doskonałe maniery i danie jej do zrozumienia, że jest wyjątkowa, to klucz do sukcesu. Nowy bohater "M jak miłość", którego gra Andrzej Łapicki, złamie w Grabinie niejedno serce.

- Propozycję roli w "M jak miłość" przyjąłem z bardzo prostego powodu - wyjaśnia Andrzej Łapicki. - To najlepszy polski serial.

Reklama

86-letniego aktora zobaczymy w roli Tadeusza Budzyńskiego, wuja Andrzeja (Krystian Wieczorek). Starszy pan na co dzień mieszka w Kanadzie, ale kiedy stęskni się za ojczyzną, przylatuje do Warszawy. Podróż nie jest dla niego problemem, bo znakomitej formy mogą mu pozazdrościć młodsi koledzy. Był trzy razy żonaty, ale wcale nie wiadomo, czy na tym poprzestanie. Kobiety go uwielbiają. Elegancja, maniery, aksamitny baryton to jego atuty. Do tego dochodzi taka znajomość kobiecej psychiki, że mógłby prowadzić na ten temat wykłady.

Tym razem zapragnie pobyć trochę na prawdziwej polskiej wsi i trafi do Grabiny. W oko wpadnie mu Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska). Postanowi ją oczarować. Lucjan (Witold Pyrkosz) nie doceni zagrożenia. Dopiero Kisiel (Jerzy Próchnicki) wyjaśni Mostowiakowi, że jest na najlepszej drodze, by zostać rogaczem...

Co ciekawe, pan Tadeusz będzie czarował wszystkie panie z Grabiny, np. sklepową Kwaśniakową (Viola Arlak). A gdy przez przypadek spotka Marysię (Małgorzata Pieńkowska), zaprosi ją na herbatkę...

Andrzej Łapicki po raz pierwszy pojawi się w 808. odcinku "M jak miłość", którego emisja zaplanowana jest na 7 lutego 2011.

A. IM

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Łapicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje