Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365136
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Amant z portalu randkowego

Jako że prawda zawsze wychodzi na jaw, Kuba Ziober (Przemysław Cypryański) dowie się o tym, że został klientem portalu randkowego. Sprawdź, jak na to zareaguje!

Przypomnijmy, że Mirka Kwiatkowska (Andżelika Piechowiak), właścicielka nowego portalu randkowego, namówiła Kingę Filarską-Zduńską (Katarzyna Cichopek) do umieszczenia w serwisie profilu Kuby Ziobera. W ramach reklamy, ma się rozumieć. Szkopuł w tym, że zrobiły to bez wiedzy i zgody zainteresowanego.

Reklama

Jako pierwszy odkryje to Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), mąż Kingi. Stanie się to w 747. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 17 maja).

- Jestem w szoku, że byłyście w stanie posunąć się do czegoś takiego! - nakrzyczy na Kingę.

- Przecież złamałyście prawo! Bezprawne wykorzystanie wizerunku, zwłaszcza na stronie agencji matrymonialnej, jest karalne! Ziober może was teraz pozwać za to do sądu!

Na domiar złego okaże się, że informatyk źle zrozumiał Mirkę i umieścił w internecie wszystkie dane Kuby. W efekcie detektyw zacznie odbierać dziesiątki telefonów od zainteresowanych dziewczyn…

Jak na to zareaguje? Wbrew czarnowidztwu Piotrka Zduńskiego będzie tym zachwycony.

- Wiecie co? Takiego powodzenia jeszcze nigdy w życiu nie miałem! - pochwali się Kindze i Mirce.

Tymczasem Kinga postanowi wyswatać Alę (Julia Pietrucha) z Kubą. W jaki sposób?

Prześle Zioberowi dane dziewczyny jako jego idealnej "drugiej połówki", wybranej specjalnie dla niego przez biuro matrymonialne Mirki.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje