Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 370167
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Alżbeta Lenska pokonała koronawirusa i dołączyła do "M jak miłość"

W połowie października Alżbeta Lenska poinformowała swoich fanów, że choruje na COVID-19. Uspokoiła ich, dodając, że wirus potraktował ją łagodnie. Co więcej, na koronawirusa zachorował również jej mąż, Rafał Cieszyński. Na szczęście aktorka jest już zdrowia i wróciła do pracy, dołączając do ekipy „M jak miłość”.

"Żegnam Pana dziada i przepraszam, ale nie zapraszam ponownie. Za to dziękuję, że się rozstaliśmy i w końcu mogę wrócić do roboty na plan - trzymam kciuki oby teatry wkrótce również wróciły. Pozdrawiam serdecznie - nietęskniący ozdrowieniec" - Alżbeta Lenska podzieliła się dobrą nowiną na swoim Instagramie.

Reklama

Aktorka powiedziała PAP Life, że pracowała na planie "M jak miłość". Lenska jest wśród nowych członków obsady. "To był szybki powrót na plan, dosłownie na jedną krótką scenkę. Ale to jest ogromna przyjemność móc wrócić do pracy, mieć trochę więcej sił, móc kontynuować Patrycję (tak się nazywa się postać, którą gra - przyp. red.). Nie mogę się doczekać, kiedy ją zobaczycie, kiedy poznacie jej historię, bo naprawdę cały czas się rozkręca" - mówiła w relacji na Insta Story. (PAP Life)

ag/ moc/

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje