Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 369267
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Agnieszka Perepeczko samotnie świętowała urodziny na końcu świata

Agnieszka Perepeczko, która w pamięci polskich telewidzów na zawsze zapisała się rolą Simony w "M jak miłość", właśnie skończyła 78 lat. Niestety, urodziny musiała świętować samotnie, zamknięta w swym domu w Melbourne... "Imprezę", jaką sobie urządziła, udokumentowała w mediach społecznościowych pikantnym zdjęciem!

Agnieszka Perepeczko z pewnością do końca życia wspominać będzie 78. urodziny jako... nietypowe i niezwykłe. Toast za swoje zdrowie aktorka wznieść bowiem musiała w samotności!

Reklama

- To były urodziny niezwykłe, samotne, ale w sercu radość, nadzieja, miłość - wyznała na Instagramie pod zdjęciem, do którego zapozowała z butelką szampana między odzianymi jedynie w seksowne pończoszki nogami.

Pod pikantną urodzinową fotką gwiazdy od razu pojawiło się mnóstwo życzeń i komplementów. Jedna z fanek niezapomnianej Simony z "Emki" napisała, że aktorka - mimo iż już od lat mogłaby wieść żywot emerytki - inspiruje młode dziewczyny, by wychodziły ze swych mysich dziurek i czerpały z życia pełnymi garściami.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje