Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368620
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Adriana Kalska zachwyciła swoim występem w Opolu. "Zdolna i piękna"

Adriana Kalska wzięła udział w tegorocznym Festiwalu w Opolu. Gwiazda serialu "M jak Miłość" skradła serca publiczności nie tylko swoim śpiewem, ale także urodą. Narzeczony aktorki, Mikołaj Roznerski skomentował występ ukochanej.

W tym roku przypadła już 57. edycja Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Podczas drugiego dnia mogliśmy zobaczyć koncert piosenki literackiej "Odpowiednia pogoda na szczęście, czyli nadzieje poetów". Jedną z gwiazd, które wzięły w nim udział była Adriana Kalska.

Reklama

Gwiazda serialu "M jak Miłość" zdecydowała się na wykonanie piosenki "Czarne perfumy", do której tekst napisała Agnieszka Osiecka. Na scenie pojawili się także inne znane postacie polskiego show-biznesu, m.in. Anna Dereszowska, Przemysław Sadowski, Anna Guzik, czy Katarzyna Żak, jednak to występ Kalskiej zwrócił szczególną uwagę publiczności.

Widzowie byli oczarowani tym, co na scenie zaprezentowała Adriana Kalska. Trudno powiedzieć, czy większe wrażenie wywarł na nich talent wokalny aktorki, czy jej kreacja, która świetnie podkreśliła urodę gwiazdy. W komentarzach pod zdjęciem mogliśmy zobaczyć prawdziwy festiwal komplementów. Jeden z nich zostawił narzeczony artystki - Mikołaj Roznerski. "Rozwaliłaś system Mała" - napisał ukochany aktorki. 

Adriana Kalska była wyraźnie zaskoczona tak wieloma pozytywnymi reakcjami na swój występ i postanowiła odpowiedzieć fanom. Pod licznymi zachwytami pojawił się komentarz artystki, w którym podziękowała wszystkim za miłe słowa i przyznała, że nie było łatwo stanąć na opolskiej scenie. "Bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa, co prawda stresik był niemały, to było dla mnie nowe doświadczenie... ale było super wystąpić na legendarnej opolskiej scenie. Dziękuję" - napisała Kalska

Autor: Konrad Lubaszewski

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje