M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390703
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Adriana Kalska: Urodziny? Dzień jak każdy inny

Urodziny nie są dla Adriany Kalskiej szczególną okazją do świętowania. To tylko kolejna kartka w kalendarzu i data jak każda inna. Nie ma więc w zwyczaju organizować hucznych imprez okolicznościowych ani też spotykać się ze znajomymi, nawet w kameralnym gronie. W tym dniu wybiera natomiast ciszę i samotność, bo jak przyznaje, czasem potrzebuje chwili na to, by pobyć sama ze sobą.

Adriana Kalska zaznacza, że w dniu urodzin nie robi żadnych planów ani podsumowań. Dla niej w zasadzie poza cyfrą nic się wtedy nie zmienia, bo bez względu na wiek nadal zamierza prowadzić taki tryb życia jak dotychczas. Chce pracować, rozwijać się i podejmować kolejne wyzwania zawodowe. I choć ciężko jest jej pogodzić się z tym, że czas tak szybko płynie, to zamiast z niepokojem patrzeć w kalendarz, korzysta z tego, co przynosi jej każdy kolejny dzień i próbuje czerpać z tego radość.

- Czas refleksji to ja mam codziennie, czas zabawy też mam codziennie. Urodziny to dla mnie dzień jak każdy inny. Po prostu idziemy do przodu, z każdą minutą jesteśmy coraz starsi i zbliżamy się do kresu - mówi agencji Newseria Lifestyle Adriana Kalska.

Reklama

Aktorka nie lubi otoczki, jaka towarzyszy urodzinom. Nie oczekuje też życzeń czy też okolicznościowych prezentów. W tym dniu woli pobyć w czterech ścianach, sama ze sobą i poświęcić czas na drobne przyjemności.

- Szczerze mówiąc, tego dnia nie lubię skupiać uwagi na sobie, więc wolę nie pracować i mieć chwilę wyłącznie dla siebie. Ale to różnie bywa, oczywiście nie zawsze da się to zrobić - wyznaje Kalska.

Bardziej niż swoje urodziny czy też imieniny aktorka woli celebrować ważne i symboliczne daty dla innych osób. - Ja jednak wolę obchodzić urodziny czy uroczystości moich bliskich i wtedy sprawiać im przyjemność - zaznacza.

Adrianę Kalską można oglądać w serialach "M jak miłość" w TVP2 i "Papiery na szczęście" w TVN7.

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Adriana Kalska | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy