Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363596
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Adrian Żuchewicz wie, czego chce

Trzeba korzystać z życia, a nie odkładać grosz do grosza, a potem umrzeć - oto recepta na życie Adriana Żuchewicza, czyli Łukasza Wojciechowskiego z "M jak miłość". Sprawdź, czy młody aktor potrafi wielać ją w życie!


Reklama


- Założyłem sobie, że jeśli uda mi się za pierwszym razem zadać egzamin na prawo jazdy, kupię klasycznego Mini Morrisa, którego zawsze chciałem mieć - ujawnił serialowy Łukasz. - Zdałem i spełniłem swoje marzenie. Jestem zadowolony z tego samochodu, czuję się w nim bardzo dobrze. Lubię jeździć nocą po ulicach Warszawy - to mnie relaksuje.

21-letni aktor ma wyjątkowo klarowne i dojrzałe poglądy na życie. Wprost mówi, że jest realistą i dlatego nie napala się na aktorstwo. Jest studentem drugiego roku Wydziału Politologii UKSW w Warszawie i pierwszego roku Bezpieczeństwa wewnętrznego na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

- Mam wątpliwości odnośnie aktorstwa - wyznał Adrian Żuchewicz w jednym z wywiadów.  - Najpierw trzeba dostać się do szkoły teatralnej, co nie jest oczywiste, bo miejsc jest niewiele, a potem mieć pracę w zawodzie, o co jeszcze trudniej. To nie jest stabilny zawód. Gram w serialu, dubbinguję filmy animowane i fabularne, ale dobrze jest mieć jakąś odskocznię, inną profesję, umiejętności. Dziś wiem, że nie ma sensu iść do szkoły teatralnej od razu po maturze, bo wtedy często człowiek się ogranicza. Dobrze najpierw zdobyć przynajmniej licencjat, a dopiero potem próbować dostać się na wydział aktorski.

Dowiedz się więcej na temat: Adrian Żuchewicz | M jak miłość | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje