M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 391936
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

10. urodziny Mostowiaków w Gdyni!

IV Zlot Fanów "M jak miłość" w Gdyni zainaugurował obchody dziesiątych urodzin serialu. Sprawdź, kto pojawił się na imprezie, a kogo zabrakło!

Pod Teatrem Muzycznym w Gdyni zgromadziły się tłumy miłośników najpopularniejszego polskiego serialu. Polowanie na autografy i wspólne zdjęcia z gwiazdami trwało od rana do wieczora. Najprawdopodobniej najwięcej autografów rozdała Teresa Lipowska, czyli serialowa Barbara Mostowiak. Wszyscy fani byli pełni podziwu dla niej.

- To niezwykle sympatyczna kobieta! - komentowano w tłumie. - Uśmiech nie schodzi jej z twarzy, a energii mogłyby pozazdrościć jej wszystkie młodsze koleżanki.

Witold Pyrkosz, czyli serialowy Lucek Mostowiak, dowcipkował, że saga rodu Mostowiaków znalazła się dopiero na półmetku.

Reklama

- Gdy spotkamy się na 20-leciu "M jak miłość", będę już panem dobrze po dziewięćdziesiątce - śmiał się 86-letni aktor.

Małgorzata Kożuchowska wpadła do Gdyni tylko na chwilę. Spieszyła się na samolot, którym poleciała do Warszawy na wyścigi samochodowe. Ale zdążyła zrobić piorunujące wrażenie na fanach i fotografach. Jej niebieska suknia i cieliste buty rzucały się wszystkim w oczy.

Na widok Jacka Lenartowicza, czyli serialowego Janka Zawadzkiego, publiczność głośno skandowała: "Szefie, szefie!".

- Coroczne spotkanie z fanami to dla nas wielkie święto i zastrzyk energii na cały rok - cieszyła się Bożena Stachura, odtwórczyni roli Grażyny Raczyńskiej.

- Bezpośredni kontakt z publicznością w Gdyni był dla nas najwspanialszym podziękowaniem za pracę. Naprawdę warto się starać.

W czasie zlotu można było spotkać się także z Katarzyną Cichopek, Dominiką Ostałowską, Małgorzatą Pieńkowską, Kacprem Kuszewskim, Robertem Moskwą, Andrzejem Młynarczykiem oraz Marcinem i Rafałem Mroczkami. Zabrakło natomiast Anny Dereszowskiej, Macieja Jachowskiego i Krystiana Wieczorka.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Rafał Mroczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy