Lulu
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 58
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Lulu": Bohaterka Anny Dereszowskiej zaszła w ciążę?

W środę 29 marca o godzinie 20:05 i 20:35 w Polsacie kolejne dwa odcinki „Lulu”. Jacek (Przemysław Sadowski) jest przekonany, że Lulu (Anna Dereszowska) zaszła w ciążę z Andrzejem (Michał Czernecki)! A co na to Andrzej?

"Lulu": Odcinek 9. Specjalne zamówienie

Lulu (Anna Dereszowska) przyjmuje specjalne zamówienie od młodego małżeństwa, które spodziewa się dziecka. Przyszli rodzice chcą dowiedzieć się, czy będą mieli dziewczynkę, czy chłopca, ale nie od lekarza, tylko na imprezie, dzięki kolorowi biszkoptu. Lulu dostaje kopertę, w której jest informacja o płci dziecka i na jej podstawie ma przygotować odpowiedni tort. Niestety gubi kopertę, co doprowadza do zaskakujących perypetii. Tymczasem Tadek (Andrzej Kłak) nie ustaje w staraniach o Olgę (Grażyna Sobocińska) i zaprasza ją do siebie na kolację. Trudno nazwać ją romantyczną, bo to kolacja.. z udziałem mamy Tadka.

Reklama

"Lulu": Odcinek 10. Śmierdzący psikus

Tadek (Andrzej Kłak) załamany, że Olga (Grażyna Sobocińska) nie traktuje go poważnie, upija się̨ na smutno w mieszkaniu Lulu (Anna Dereszowska). Ta postanawia mu pomóc podbudować pewność siebie i zmienić styl na nieco bardziej nowoczesny. Robi to poza plecami siostry. Tymczasem Andrzej (Michał Czernecki) jest świadkiem rozmowy Jacka (Przemysław Sadowski) i Mai (Marta Chodorowska), z której wyciąga wnioski narażające na szwank jego relacje z Lulu. Nie ustają perypetie i niesnaski między "Dziadkiem" (Marek Siudym) i Elką (Joanna Kurowska). "Dziadek", zainspirowany opowieścią dozorcy Zenka (Jacek Łuczak), robi jej mocno śmierdzącego psikusa.

Dwa odcinki "Lulu", w środę 29 marca, od godziny 20:05 w Polsacie!

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: 'Lulu' (serial)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama