Reklama

Anna Karczmarczyk pokazuje ciążowe krągłości. Jej brzuch robi wrażenie

Anna Karczmarczyk niedługo wejdzie w jedną z ważniejszych ról w swoim życiu. Już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Aktorka znana z takich seriali jak m.in.: "Na dobre i na złe", "Za marzenia" czy "Zakochani po uszy" chętnie chwali się na swoim Instagramie zdjęciami, przedstawiającymi oczekiwanie na pierwsze dziecko. Tym razem zamieściła uroczy kadr, na którym możemy zobaczyć, jak pięknie wygląda w ostatnich chwilach przed porodem.

Anna Karczmarczyk w ciąży

W polskim show-biznesie trwa istny baby boom! Swoje pociechy w ostatnim czasie powitały m.in.: Anna Starmach, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Szwed oraz Klaudia Halejcio. W oczekiwaniu na pierwsze dziecko jest z kolei Anna Karczmarczyk - piękna i utalentowana aktorka, która pojawiła się w takich serialach jak m.in.: "M jak Miłość", "Na dobre i na złe", "Za marzenia", a ostatnio w "Zakochanych po uszy". Prywatnie Anna Karczmarczyk w 2018 roku wzięła ślub z Pascalem Litwinem, a niebawem zadebiutuje w roli mamy! Instagram aktorki - śledzony przez 153 tys. obserwujących - niedawno zasilił uroczy kadr "z brzuszkiem", a wspomniana fotografia została wprost zasypana wirtualnymi "serduszkami". Powód? Tylko spójrzcie!

Reklama

Zobacz też: Anna Karczmarczyk w ciąży! Aktorka opublikowała wyjątkową fotografię

"Piękna mama, piękny brzuszek"

Anna Karczmarczyk w zaawansowanej ciąży, odziana w czarną sukienkę podkreślającą brzuch - właśnie taki widok ukazał się użytkownikom sieci, którzy śledzą internetowe poczynania wspomnianej aktorki. Sama Karczmarczyk z nutą humoru określiła się jako mama w miejskiej dżungli. Internauci z kolei w komentarzach okrzyknęli ją m.in. piękną mamą, a także modelką!

"Niczym z magazynu modowego... wow!"

"Przepiękne zdjęcie"

"Piękna mama, piękny brzuszek, pozdrawiam serdecznie"

"Przepiękne zdjęcie, jest pani top modelką"

Na razie przyszli rodzice nie zdradzili jeszcze płci ich pierwszego dziecka. Jak myślicie, będzie to chłopiec, czy może dziewczynka?

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też: Marcin Mroczek z żoną na plaży. Miłosne akrobacje robią wrażenie! "Leżak wytrzymał?" - pytają fani [ZDJĘCIA]

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama