Reklama

Ludzie Chudego

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 277
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zakładnicy i nowe odcinki!

Szalone pościgi, psychopatyczni mordercy i pomyłkowe porwania. Żywi udają zmarłych, a policjantka... prostytutkę! Niezmienny jest notoryczny pech, prześladujący trzech nieudolnych stróżów prawa.

Nowe odcinki "Ludzi Chudego" obfitować będą w zapierające dech sceny akcji, a zabawni policjanci trafią na trop siatki przestępców o międzynarodowych powiązaniach!

Reklama

- Na potrzeby drugiej serii specjalnie zbudowano wnętrza komisariatu w podwarszawskim Józefosławiu. To tam realizowaliśmy zdjęcia w areszcie i gabinecie komendanta Lucjana, teścia Chudego. Posterunek nieoczekiwanie odwiedzi ekipa niemieckiej telewizji, chcąc poznać "oryginalne" metody śledcze trzech słynnych warszawskich policjantów - zdradza reżyser Maciej Wojtyszko.

Upozorowana ucieczka

W nowym sezonie nie zabraknie wątków miłosnych, poznamy też mamę Mariana (Piotr Pręgowski), którą gra Elżbieta Karkoszka. Głośne wpadki Chudego (Cezary Żak), Mariana i Łukasza (Michał Żurawski) będą zdarzać się zawsze, wszędzie, o każdej porze dnia i nocy.

Jedną z najbardziej spektakularnych okaże się upozorowana ucieczka z aresztu groźnego bandyty, Naziego (Łukasz Simlat).

- Nasza akcja miała na celu jedno: aby Marian mógł się wreszcie wykazać przed komisarzem Ratajem (Maciej Marczewski). Niestety, da sobie wyrwać broń przez Naziego, który w komisariacie weźmie zakładników. Traf chce, że wśród nich znajdzie się była ukochana żona naszej pociesznej ofermy - ujawnia Cezary Żak.

Przełożony w szoku

Tarapaty nie ominą także Łukasza. Głównie za sprawą jego... brata bliźniaka, którego niekonwencjonalne wybryki skomplikują życie pewnej atrakcyjnej i młodej policjantki.

- Zostaniemy wystawieni na ciężkie próby, a czy uda się wyjść z nich obronną ręką, to już zupełnie osobna kwestia - dodaje Piotr Pręgowski, którego w nowej serii zobaczymy m.in. w kobiecych fatałaszkach, czym wzbudzi ogromne zainteresowanie swojego przełożonego.

KRAS

Dowiedz się więcej na temat: Ludzie Chudego

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje