Reklama

Ludzie Chudego

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 278
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowa rola Edyty Olszówki

Edyta Olszówka, którą niezmiennie od kilku lat można oglądać w polsatowskim serialu "Samo Życie", pracuje obecnie na planie nowej produkcji tej samej stacji "Chudy i jego ludzie".

- Gram matkę samotnie wychowującą dwóch dorosłych już synów - zdradza Edyta Olszówka. - Moja bohaterka Baśka to samodzielna, prężna i silna kobieta. Prowadzi restaurację na warszawskiej Pradze. Bywa rubaszna. Jest nastawiona entuzjastycznie do życia i ludzi, poraża optymizmem. Do problemów podchodzi w prosty i nieskomplikowany sposób - w przeciwieństwie do mnie (śmiech).

Reklama

Trzeba przyznać, że jako Basia aktorka wygląda wyjątkowo oryginalnie.

- Barbara to typowa prażanka, wyjęta prosto z galerii osób, które można spotkać na ulicy w tej warszawskiej dzielnicy, sprawiającej wrażenie odrębnego miasteczka w mieście - wyjaśnia. - Charakteryzacja na Basię trwa około godziny do półtorej. Włosy należy odpowiednio ułożyć, a następnie doczepić ciemne loki. Oczywiście - gdy trzeba wstać skoro świt, perspektywa siedzenia na krzesełku charakteryzatorskim nie brzmi za wesoło. Ale mimo wszystko zwycięża uczucie radości, że ta praca w ogóle jest. Nikt nie ma gwarancji, że jutro będzie potrzebny.

11674

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje