Ludzie Chudego

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 267
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dorota Segda: Wzorowa żona?

Lolę - swoją bohaterkę z serialu "Ludzie Chudego" nazywa wzorową żoną. A jaka jest w małżeństwie Dorota Segda?

O ślubnej Chudego (Cezary Żak) aktorka mówi: - Lola to wzorowa matka, córka, synowa, no i żona.

Reklama

W prawdziwym życiu Dorota Segda jest żoną Stanisława Radwana - reżysera, scenarzysty, kompozytora i... legendy Krakowa.

Człowieka starszego od siebie o 27 lat poznała jako studentka. On był wówczas dyrektorem Starego Teatru i żonatym mężczyzną z dwojgiem dzieci.

- Staszek jest człowiekiem niesłychanie przez ludzi kochanym i podziwianym. Niedoścignionym wzorem wiedzy, kultury osobistej, wrażliwości. Uczucie spadło na nas jak grom z jasnego nieba. Wiedzieliśmy, że bez siebie nie możemy żyć. Dla mnie najważniejsza jest miłość - wyznaje Dorota Segda, która wyszła za Stanisława Radwana po ośmiu latach wspólnego życia.

- Mój mąż to człowiek niedzisiejszy pod każdym względem. Jest delikatny, kruchy, ale silny wewnętrzną siłą, piekielnie inteligentny, mądry, wykształcony, mówi wszystkimi językami świata i jest moją podręczną encyklopedią. Imponuje mi - mówi aktorka.

Czyżby związała się z chodzącym ideałem?

- Staszek w sprawach domu jest kompletnie bezradny. Codzienność spada więc na mnie. To ja pilnuję terminów płatności, wlewam do baku benzynę, wbijam gwóźdź w ścianę, wzywam hydraulika - opowiada gwiazda, która godzi liczne obowiązki domowe z zawodowymi, m.in. wykłada na uczelni, gra w teatrze oraz w serialu "Barwy szczęścia".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje