Reklama

Lost: Zagubieni

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 600
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Znudzony serialem

Alan Dale, czyli Charles Widmore w serialu "Zagubieni" w trakcie trzeciego sezonu show przestał go oglądać, bo poczuł się... znudzony.

Australijski aktor stwierdził, ze "poczuł się chory" z powodu powtarzalnego scenariusza i dziwacznej akcji. Dale uważa, że scenarzystom nie udało się przyciągnąć jego uwagi, bo kontynuacja serialowego hitu była po prostu słaba.

Reklama

"Miałem już dosyć śledzenia tego serialu. Scenariusz zaczął mnie usypiać, zwłaszcza w trzecim sezonie" - powiedział "Digital Spy".

"Czułem się tak, jakbym po raz tysięczny oglądał drobinę spoconych bohaterów przedzierających się bez przerwy przez las" - dodał aktor.

"Wtedy pomyślałem, że po prostu nie jestem już w stanie tego więcej oglądać" - mówił - "I jak grom z jasnego nieba pojawiła czarna chmura, która porwała czarnoskórego mężczyznę i rzuciła nim o ziemię. Wtedy pomyślałem: Nie, ja definitywnie nie mogę tego więcej oglądać dać".

Bohater Dale'a pojawił się w drugim sezonie. Widmore to wpływowy biznesman, właściciel potężnej firmy "Widmore Industries", który wysłał ekipę "ratunkową" na wyspę. Nudny scenariusz nie przeszkodził Dale'owi zagrać nie tylko w trzeciej, ale także i w czwartej serii serialu. Rachunek ekonomiczny robi swoje.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje