Reklama

Zasypano ich ofertami

Trzy miesiące po ostatnim klapsie na planie serialu "Lost: Zagubieni" odtwórcy ról rozbitków lotu Oceanic 815 nie martwią się o pracę. Evi Lilly uwodzi samego Hugh Jackmana, Terry O'Quinn szuka zaginionego chłopca, a Matt Fox zabija na zlecenie.

Emilie de Ravin (Claire)

- Zwalniam tempo - zapowiedziała w programie Jimmy'ego Kimmela, ale nie odmówiła, gdy reżyser Jack Snyder poprosił, by użyczyła głosu bohaterce filmu animowanego "Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole". W polskich kinach od 15 października.


Michael Emerson (Ben)

Od dwóch lat powtarzał, że gdy tylko będzie miał czas, zagra w serialu "Czysta krew". Coraz głośniej mówi się o angażu Michaela do odcinków czwartej serii.

- Mógłbym zagrać dostawcę pizzy, który zostanie rozerwany na części przez wilkołaki - podpowiada aktor scenarzystom.

Reklama


Josh Holloway (Sawyer)

Jeszcze telewizja ABC nie wyemitowała finałowego odcinka "Zagubionych" (23 maja), a już media informowały, że Josh zgodził się zagrać Timothy'ego "Dum Dum" Dugana w ekranizacji komiksu "Kapitan Ameryka: Pierwszy mściciel". Ku rozpaczy producentów aktor zrezygnował z roli i zastąpił go Neal McDonough (Dave Williams z "Gotowych na wszystko").

Terry O'Quinn (Locke)

Pytany o plany po "Lost" odpowiadał: - Półroczny urlop, a potem zacznę przeglądać scenariusze. Od 29 lipca wiadomo, że zmienił zdanie. Właśnie gra w filmie telewizyjnym "Taken From Me: The Tiffany Rubin Story". Jego bohater pomaga tytułowej Tiffany odnaleźć porwanego syna.

Matthew Fox (Jack)

O tym, że kończy z aktorstwem, Matt mówił jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć do odcinków szóstej serii "Lost". Zmienił jednak zdanie, gdy otrzymał scenariusz filmu akcji "Billy Smoke". W tej ekranizacji komiksu Fox ma zagrać płatnego zabójcę, który podczas wykonywania jednego ze zleceń prawie traci życie. Zdjęcia ruszą, gdy uda się ustalić… budżet produkcji.

Jorge Garcia (Hurley)

Nigdy nie ukrywał, że po ostatnim klapsie na planie "Lost" chce wrócić do komediowych monologów (tzw. stand- -up). Nie odrzuciłby jednak propozycji gościnnego występu w serialu "Biuro".

- Uwielbiam Steve'a Carrella i chętnie zmierzyłbym się z nim w pojedynku na żarty - wyznał Jorge.
Evangeline Lilly (Kate)

W maju zarzekała się, że kończy z aktorstwem. Zamiast grać w filmach, chciała je reżyserować i produkować. W planach miała też napisanie książki dla dzieci i debiut w roli matki. Tymczasem już w czerwcu znalazła się na planie wysokobudżetowego hollywoodzkiego dramatu "Reel Steel". Dlaczego? Bo od lat marzyła o zagraniu z Hugh Jackmanem.

Yunjin Kim (Sun)

W marcu poślubiła Jeonga Hyeoka Parka i zapowiedziała przerwę w karierze. - Chcę nacieszyć się byciem żoną i marzę o zostaniu matką. Nie zmienię planów nawet dla głównej roli w filmie wyreżyserowanym przez Scorsese - wyznała. Jak dotąd odrzuciła wszystkie propozycje.Daniel Dae Kim (Jin)

Już w lutym podpisał kontrakt z producentami nowego serialu "Hawaii Five-0". W tym remake'u hitu z lat 1968-80 gra jednego z głównych bohaterów - detektywa Chin Ho Kelly'ego. Zgodził się też wystąpić w dwóch filmach kinowych: "The Adjustment Bureau" i "The Killing Game".


Najnowszy numer "Świata Seriali" na rynku już 16 sierpnia, a w nim: "Moda na sukces" (Ashley zamierza powiedzieć Ridge'owi prawdę o swoim romansie z Rickiem), "Plotkara" (W życiu Sereny pojawia się na nowo Carter!). Oraz: co nas czeka w odcinkach powakacyjnych "Hotelu 52"? Latynoskie hity na jesień, czyli kto jest kim w "Morzu miłości". A ponadto 3 plakaty!

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje