Reklama

Lost: Zagubieni

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 616
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pobił kobietę?

Gwiazda serialu "Lost: Zagubieni", Matthew Fox, wdał się w weekend w bójkę z kobietą prowadzącą autokar-bar w Cleveland w stanie Ohio.

45-letni Fox został zatrzymany przez policję za pobicie. Aktor próbował wejść do autobusu, w którym odbywała się impreza, choć nie był na nią zaproszony. Gdy kobieta kierująca pojazdem odmówiła mu wstępu, aktor miał kilkakrotnie uderzyć ją pięścią.

Reklama

Z raportu miejscowej policji wynika, że kierowca autokaru, Heather Bormann, nie pozostała dłużna rozwścieczonemu gwiazdorowi. Kobieta w odpowiedzi na ciosy Foxa uderzyła go w twarz "powodując u niego rozcięcie wargi".

Gdy na miejscu awantury zjawili się funkcjonariusze policji, aktor został zatrzymany i zakuty w kajdanki. Wiadomo, że Fox nie został jednak oficjalnie aresztowany. Rzecznik prasowy gwiazdora jak dotąd odmówił komentarza na ten temat.

Bormann utrzymuje tymczasem, że w momencie zajścia aktor znajdował się pod wyraźnym wpływem alkoholu.

"Po prostu się na mnie gapił z otwartymi ustami i nic nie mówił. Powiedziałam do niego: 'Człowieku, musisz stąd odejść. W moim autobusie jest impreza zamknięta'. Wtedy zaczął mnie okładać pięściami" - relacjonowała kobieta.

"Ja uderzyłam go w akcie samoobrony... Tylko w ten sposób mogłam się bronić przed facetem, który bił kobietę" - dodała.

Dowiedz się więcej na temat: Lost: Zagubieni | Matthew Fox

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje