Lost: Zagubieni

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 579
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

On wie jak skończy się szósty sezon.

Okazuje się, że poza scenarzystami jest jeszcze ktoś, kto widział zakończenie "Lostów". Tym kimś jest Matthew Fox, grający Jacka Shepharda.

W wywiadzie udzielonym Światu Seriali aktor już na samym początku wyznał, że jest jedyną osobą wśród aktorów grających w serialu, która poznała zakończenie. Oczywiście największą rolę odegrał w tym, jak to zwykle bywa, przypadek.

Reklama

"Tak naprawdę wiem, co telewidzowie zobaczą jako ostatnie ujęcie przed napisami końcowymi. Damon (Lindelof - jeden z pomysłodawców i scenarzystów Lost) powiedziałby, że znalazłem się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze" - wyjaśnił aktor.

"Wszedłem do jego biura, gdy razem z J.J. i Jeffreyem (Abrams i Lieber - współpomysłodawcy i scenarzyści) pracowali nad kolejnymi odcinkami. Gdy tylko się pojawiłem, Damon wyłączył telewizor. Udało mi się jednak, dosłownie przez ułamek sekundy, zobaczyć obraz. Potem usłyszałem od Jeffreya: Właśnie zobaczyłeś zakończenie .Chyba powinniśmy cię zabić" - opisał całe zajście Fox.

"Zawarłem więc układ: jak długo Jack Shephard będzie żył, tak długo Matthew Fox będzie milczał - zakończył odpowiedź ze śmiechem.

Ciekawe co takiego zobaczył w tym "oka mgnieniu"?

Reklama

Reklama

Reklama