Reklama

Lost: Zagubieni

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 632
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Lost: Zagubieni": 10 lat minęło!

Tej jesieni minęła równo dekada od dnia, kiedy telewidzowie poznali serial "Lost: Zagubieni". Ta produkcja zrewolucjonizowała oblicze telewizji i została okrzyknięta mianem kultowej. Z tej okazji sprawdzamy, co słychać u odtwórców głównych ról w serialu!

MATTHEW FOX

"Lost: Zagubieni" to na razie ostatni serial w jego dorobku. Od 2011 r. 48-letni aktor próbuje szczęścia na dużym ekranie. Jednak to nie kolejne role, a skandale przynoszą mu zainteresowanie mediów.

Reklama

28 sierpnia 2011 r. Foxa oskarżono o pobicie kobiety (kierowcy busa), która nie pozwoliła mu wsiąść do wynajętego pojazdu. Z kolei 6 maja 2012 r. Matthew został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu i trafił na kilka godzin do aresztu. Sąd, zamiast do więzienia, wysłał go na terapię odwykową.

Od 12 lat jest mężem Margherity Ronchi. W sierpniu 2010 r. został oskarżony przez striptizerkę Stefani Talbott o dopuszczenie się zdrady. Aktor zaprzeczył doniesieniom, a sprawa nie zagroziła jego małżeństwu. W wolnych chwilach oddaje się innej pasji - fotografii.

TERRY O’QUINN

Od zakończenia serialu co chwila gości na małym ekranie - "Hawaii 5.0" czy "666 Park Avenue". W tym roku 62-letni Terry będzie obchodził 35. rocznicę ślubu z Lori O’Quinn.

L. SCOTT CALDWELL

64-latka gości często na małym ekranie (np. "Zabójcze umysły"). Od pracy przed kamerą woli teatr - granie i reżyserię. W maju 2004 r. zmarł jej drugi mąż, Dasal Banks.

DANIEL DAE KIM

Z planu "Lost:..." trafił do "Hawaii 5.0". Od kilku lat mieszka z żoną Mią i dwójką synów na Hawajach. 46-letni Daniel, kiedy nie pracuje, wspiera organizacje charytatywne.

YOON-JIN KIM

W 2013 r. 39-letnia Kim trafiła na listę płac "Kochanek". Od czterech lat jest żoną swojego byłego menedżera, Jeonga H. Parka. W wolnych chwilach tańczy i uprawia sztuki walki.

NAVEEN ANDREWS

Nadal aktywny zawodowo. W 2010 rozwiódł się z Barbarą Harshley. Rok wcześniej wygrał opiekę nad synem Naveenem, będącym owocem romansu z Eleną Eustache. 

DOMINIC MONAGHAN

Od rozstania z koleżanką z planu Evangeline Lilly (powód: jej zdrada) jest sam. 37-letni aktor dzieli swój czas pomiędzy granie (w kinie i w telewizji) oraz dobroczynność.

JOSH HOLLOWAY

Swój zawodowy czas dzieli między mały i duży ekran. W ubiegłym roku powrócił na dłuższą chwilę do świata seriali, przyjmując główną rolę w "Intelligence". Niestety, produkcja nie odniosła sukcesu i spadła z anteny zaledwie po 13 odcinkach.

Więcej szczęścia 45-letniemu aktorowi dopisuje w życiu prywatnym. Na początku przygody z "Lost" (1 października 2004 r.). Josh poślubił swoją długoletnią dziewczynę - Yessicę Kumalę. Dziś oboje są szczęśliwymi rodzicami dwóch pociech: córki - Javy Kumali (2009 r.) oraz synka Huntera Lee (2014 r.).

MALCOLM DAVID KELLEY

Po kilku gościnnych występach skupił się na innej pasji - muzyce. W 2012 r. 20-letni Kelley założył zespół MKTO. W tym roku ukazał się jego debiutancki album. 

HAROLD PERRINEAU

Często gości na ekranie (np. "Synowie Anarchii"). Gdy nie gra, 51-letni artysta występuje na scenie. W jego życiu obecnie goszczą 4 kobiety: żona Brittany i trzy córki.

EVANGELINE LILLY

Od zakończenia "Lost..." 35-letnia Lilly skupia się karierze filmowej i literackiej - pisze książki dla dzieci. W maju 2011 r. urodziła córkę Kahekili: owoc związku z Normanem Kali.

JORGE GARCIA

41-letni aktor nie odcina się od seriali (np.: "Alcatraz"). Próbuje także swoich sił w filmie. Ostatnio Jorge dobił swoją wagą do... 180 kg i wywołał tym niepokój mediów oraz przyjaciół. 

31-letnia Maggie rzadko pojawia się na małym ekranie. Wybrała karierę na dużym. Randkowała z Ianem Somerhalderem (2006 r.) i Blake’em Mycoskie (2008-2009 r.).

EMILIE DE RAVIN

32-letnia Emilie dzieli czas na kino i tv (od 2012 r. w "Dawno, dawno temu"). W listopadzie 2013 r. po 11 latach do historii przeszło jej małżeństwo z Joshem Janowiczem.

IAN SOMERHALDER

Od 2009 r. podbija serca nastolatek w "Pamiętnikach wampirów". We wrześniu 2013 r. po dwóch latach rozstał się z Niną Dobrev. Dziś 35-letni Ian spotyka się z Nikki Reed.

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lost: Zagubieni

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje