Reklama

Lost: Zagubieni

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 619
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Lost" startuje, Shephard kończy.

Jack Shephard będzie ostatnią telewizyjną rolą Matthew Foxa. Gwiazda "Lostów" rzuca telewizję, na rzecz… no właśnie, nie wiadomo czego.

Wczoraj w nocy w telewizji ABC miał premierę pierwszy odcinek finałowego sezonu "Lost: Zagubionych". Seria zakończy się w maju i liczymy na to, że przyniesie odpowiedzi na wszystkie pytania. Ale na pytanie: "W jakim kolejnym serialu zobaczymy Matthew Foxa?" już poznaliśmy odpowiedź. W żadnym!

Reklama

Jak podaje portal UsMagazine.com, aktor powiedział: "Nie będę więcej grał w telewizji".

"Grałem w dwóch serialach, kręconych po sześć lat, a to oznacza 300 godzin w telewizji" - wyjaśnił aktor. "Kończę z tym" - dodał.

Nie oznacza to jednak, że Fox całkowicie rezygnuje z aktorstwa.

"Albo będę grał u reżyserów filmowych, z którymi od dawna chcę współpracować, albo zajmę się czymś zupełnie innym" - wyznał.

Przeniosę się z rodziną do Oregonu, z powrotem na wieś, którą kocham" - wyznał aktor o swoich planach przeprowadzki z Los Angeles i Hawajów, pomiędzy które dzieli czas od czasu rozpoczęcia pracy na planie "Zagubionych".

"Tęsknię za czterema porami roku. Jesteśmy w trakcie budowy domu w tamtych okolicach i mieszkając tam będę bliżej moich braci i mamy" - zwierzył się.

Mimo to, Fox przyznał, że zawsze będzie miał sentyment do tego serialu, który przyniósł mu największą popularność.

"Pobyt na Hawajach i praca tam to dla mnie niesamowite doświadczenie" - oznajmił. "Hawaje i Zagubieni były dla mnie czymś wspaniałym" - dodał.

Dziękujemy za informacje Kapitanie Oczywistku! Hawaje raczej rzadko bywają "nie-wspaniałe", nawet dla kogoś kto tęskni za czterema porami roku.

Zobaczcie jak Fox starał o rolę w "Lostach":


Co myślicie o decyzji aktora? I co ważniejsze: czy już widzieliście otwarcie "szóstki" na ABC? Podzielcie się wrażeniami NA FORUM "LOSTÓW"!

PAP/swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje