Lost: Zagubieni

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 570
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Desmond będzie bronił prawa i porządku

Henry Ian Cusick, gwiazdor niedawno zakończonego serialu "Zagubieni", znalazł sobie już nowe aktorskie wyzwanie. Po wakacjach zobaczymy go produkcji stacji NBC pt. "Prawo i bezprawie".

Szkocki aktor zagra grafika Erika Webera i pojawi się w co najmniej dwóch odcinkach. Nael Baer, producent wykonawczy serialu, jest zachwycony faktem, że udało mu się zatrudnić Cusicka. "Ma dużą charyzmę" - podkreśla.

Reklama

TV Guide informuje, że między Erikiem a detektyw Benson może dojść do czegoś więcej. "Może pojawić się trochę flirtu" - mówi Baer. Z drugiej strony twórca przyznaje, że Olivia ma w życiu inne priorytety: "Całkowicie poświęca się pracy i wie, iż to ona jest najważniejsza."

Po tym jak zakończono wątek Jo Marlowe, która była grana przez Sharon Stone, scenarzyści prawdopodobnie będą szukać kolejnej znanej aktorki. Czyżby los miał ponownie połączyć Cusicka i Sonyę Walger? Jako Penny i Desmond już raz skradli serca fanom, być może teraz będą mieli szanse uczynić to po raz drugi. Zwłaszcza, że ostatni serial Walger - "Flash Forward: Przebłysk Jutra" - nie doczeka się kolejnej serii.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje